Magazin

‘Yüz Yıllık Mucize’ yakında başlıyor

Star TV’nin yeni dizisi, OGM Pictures yapımı Yüz Yıllık Mucize; ilgi çekici hikayesi ile izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in yer aldığı diziden ilk fragman yayınlandı…

‘Yüz Yıllık Mucize’ yakında başlıyor

Star TV’nin yeni dizisi, OGM Pictures yapımı Yüz Yıllık Mucize; ilgi çekici hikayesi ile izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in yer aldığı diziden ilk fragman yayınlandı.

YÜZ YILLIK MUCİZE’NİN KONUSU NEDİR?

Günümüzde 130 yaşında olan Ali Tahir (Birkan Sokullu); hayatıyla ilgili önemli bir karar verdiğinde Harika (Ebru Şahin) ile karşılaşır. Bu karşılaşma ve tanışma sonrası, hem Harika hem de Kemal için yeni bir sayfa açılacaktır.

YÜZ YILLIK MUCİZE’NİN OYUNCULARI KİMLER?

OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği ve yönetmenliğini Hilal Saral’ın yaptığı, Nuran Evren Şit’in kaleme aldığı Yüzyıllık Bir Mucize’nin oyuncu kadrosunda Birkan Sokullu, Ebru Şahin, Zerrin Tekindor, Necip Memili, Gözde Seda Altuner, Laçin Ceylan, Ayşegül Cengiz, Yalçın Hafızoğlu, Merve Nur Bengi, Ecem Çalhan, Zehra Kelleci ve Hümeyra yer alıyor.

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL