Spor

Yeni Malatyaspor’dan 2 futbolcuya tepki: Bu vefasızlığı asla unutmayacağız

TFF 1. Lig’den çekilme kararı alan Yeni Malatyaspor, sözleşmelerini tek taraflı fesheden Doğukan Emeksiz ve Arda Şengül’e tepki gösterdi ve “Bu vefasızlığı asla unutmayacağız” açıklamalasını yaptı. Kahramanmaraş merkezli 10 ili..

Yeni Malatyaspor’dan 2 futbolcuya tepki: Bu vefasızlığı asla unutmayacağız

TFF 1. Lig’den çekilme kararı alan Yeni Malatyaspor, sözleşmelerini tek taraflı fesheden Doğukan Emeksiz ve Arda Şengül’e tepki gösterdi ve “Bu vefasızlığı asla unutmayacağız” açıklamalasını yaptı.

Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen deprem sonrasında hasar gören futbol kulüpleri Türkiye Futbol Federasyonu’na ligden çekilme talebinde bulundu. TFF 1. Lig’de mücadele eden Yeni Malatyaspor da ligden çekilme talebi kabul edilen takımlar arasında yer aldı.

Yeni Malatyaspor deprem nedeniyle ödemelerin gecikmesinden dolayı Doğukan Emeksiz ve Arda Şengül’ün sözleşmelerini tek taraflı feshettiğini açıkladı. Malatyaspor ayrıca bu oyunculara “Bu vefasızlığı asla unutmayacağız” diyerek tepki gösterdi.

Yeni Malatyaspor tarafından yapılan açıklama şöyle:

“İlimizde yaşanan deprem sonrasında çok büyük bir afetin içerisinde kaldık. Futbolcumuz Ahmet Eyüp Türkaslan’ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşadık ve bu süreçte ligden çekilme kararı aldık.

13.02.2023 Pazartesi günü ödemesi yapılacak olan ancak deprem dolayısıyla geciken ödemeleri beklemeyen Doğukan Emeksiz ve Arda Şengül, kulüplerine ve bu şehre büyük bir vefasızlık yaparak, sözleşmelerini tek taraflı olarak fesih ettiler.

Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyacımız olan şu dönemde yaptıkları bu vefasızlığı asla unutmayacağız.”

Yeni Malatyaspor'dan 2 futbolcuya tepki: Bu vefasızlığı asla unutmayacağız - Resim : 1

DOĞUKAN EMEKSİZ’DEN YANIT

Doğukan Emeksiz’den Yeni Malatyaspor’a yanıt geldi. Emeksiz, “Kulüp başkanımız bana ağza alınmayacak küfürler etti…” dedi.

Emeksiz’in açıklaması şöyle:

Yeni Malatyaspor'dan 2 futbolcuya tepki: Bu vefasızlığı asla unutmayacağız - Resim : 2

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL