Son Dakika

Yalı Çapkını 3. Bölüm Tek Parça Full İzle ! Star TV Yalı Çapkını üçüncü bölüm izle ! Yalı Çapkını yeni bölüm izle

Yayınlanma: 07.10.2022– 22:00 / Son Güncelleme: 07.10.2022 – 22:00 Star TV ekranlarından Yalı Çapkını dizisinin 3. bölümü yayınlandı. Dizinin üçüncü bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte yeni dizi Yalı Çapkını ile..

Yalı Çapkını 3. Bölüm Tek Parça Full İzle ! Star TV Yalı Çapkını üçüncü bölüm izle ! Yalı Çapkını yeni bölüm izle

Yalı Çapkını 3. Bölüm Tek Parça Full İzle ! Star TV Yalı Çapkını üçüncü bölüm izle ! Yalı Çapkını yeni bölüm izle

Star TV ekranlarından Yalı Çapkını dizisinin 3. bölümü yayınlandı. Dizinin üçüncü bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte yeni dizi Yalı Çapkını ile ilgili merak edilenler ve Yalı Çapkını 3. bölüm izle linki…

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin’in oturduğu, senaryosunu Mehmet Barış Günger’in yazdığı “Yalı Çapkını” dizisi yakında STAR TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan Yalı Çapkını Gaziantepli Korhan Ailesi’nin başına gelenleri anlatıyor.

YALI ÇAPKINI 2. BÖLÜMDE NE OLDU?

Korhan Ailesi; Suna yerine Seyran’ı ister. Kazım, bu teklife evet der demez hazırlıklar başlar. Seyran, bu karara itiraz etse de halası Hattuç’u da babası Kazım’ı da ikna edemez.

Seyran; Ferit ile evlenmekten kurtulmak için Yusuf’tan kendisini kaçırmasını ister. Ferit ise hayatında hiçbir şeyin değişmeyeceğini düşündüğü için bu evliliği kafasına takmamaktadır. Hem Ferit hem de Seyran için bol aksiyonlu günler başlamak üzeredir.

YALI ÇAPKINI 1. BÖLÜMDE NE OLDU?

Sorumsuzluklarıyla ailesini en çok da dedesi Halis Ağa’yı kızdıran Ferit’in Gaziantep’ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine kararı verilir. Ferit, evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz.

Uygun gelini bulmak Halis Ağa’nın en büyük gelini İfakat’in görevidir. Gaziantep’te Korhan Ailesi’nin gelini olmaya uygun bulunan Suna’nın isteme töreninde yaşanacak sürpriz ise hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı etkileyecektir.

YALI ÇAPKINI KONUSU NE?

Sorumsuzluklarıyla ailesini en çok da dedesi Halis Ağa’yı kızdıran Ferit’in Gaziantep’ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine kararı verilir. Ferit, evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Uygun gelini bulmak Halis Ağa’nın en büyük gelini İfakat’in (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Gaziantep’te Korhan Ailesi’nin gelini olmaya uygun bulunan Suna’nın (Beril Pozam) isteme töreninde yaşanacak sürpriz ise hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

YALI ÇAPKINI OYUNCULARI KİMLER?

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alırken; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor.

YALI ÇAPKINI 3. BÖLÜM FULL İZLE

YALI ÇAPKINI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Star TV’nin yeni dizisi Yalı Çapkını’nın çekimleri Gaziantep’te yapılıyor.

Yalı Çapkını dizisinin ATV‘de 7 Ekim günü yayınlanan 3. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıdadır.

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL