Yaşam

Yalı Çapkını 23 Eylül Cuma Star’da başlıyor

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrolde olduğu yeni dizi ‘Yalı Çapkını’ ilk bölümüyle 23 Eylül Cuma akşamı Star’da ekrana geliyor. Star ekranlarında izleyeceğimiz, Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir’in başrolde..

Yalı Çapkını 23 Eylül Cuma Star’da başlıyor

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrolde olduğu yeni dizi ‘Yalı Çapkını’ ilk bölümüyle 23 Eylül Cuma akşamı Star’da ekrana geliyor.

Star ekranlarında izleyeceğimiz, Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir’in başrolde olduğu ‘Yalı Çapkını’ dizisinin ilk bölümü 23 Eylül Cuma akşamı yayınlanıyor.
Dizi, Gaziantep’in köklü ailelerinden olan Korhan Ailesi’nin direği Halis Ağa’nın (Çetin Tekindor) zapt edilemeyen torunu Ferit’i (Mert Ramazan Demir) hizaya getirmek için onu evlendirmeye karar vermesiyle gelişecek olayları anlatıyor.
Sorumsuzluklarıyla ailesini -en çok da dedesi- Halis Ağa’yı kızdıran Ferit’in Gaziantep’ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine karar verilir. Ferit, evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Uygun gelini bulmak Halis Ağa’nın en büyük gelini İfakat’in (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Gaziantep’te Korhan Ailesi’nin gelini olmaya uygun bulunan Suna’nın (Beril Pozam) isteme töreninde yaşanacak sürpriz ise hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.
Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan Yalı Çapkını’nda Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alırken; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor.
Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.
Star’ın merakla beklenen yeni dizisi  Yalı Çapkını, ilk bölümüyle 23 Eylül Cuma günü Star’da.
]]Bi Bülten

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL