Magazin

Volkan Demirel’in formasını o satın aldı

Yayınlanma: 17.02.2023– 17:47 / Son Güncelleme: 17.02.2023 – 17:50 Magazin Haberleri Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve “Asrın Felaketi” olarak nitelendirilen deprem için TV ekranlarında ortak bir yayınla Türkiye tek yürek oldu. Toplanan..

Volkan Demirel’in formasını o satın aldı

Magazin Haberleri

Volkan Demirel'in formasını o satın aldı

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve “Asrın Felaketi” olarak nitelendirilen deprem için TV ekranlarında ortak bir yayınla Türkiye tek yürek oldu.

Toplanan bağışların AFAD ve Kızılay aracılığıyla depremzedelere ulaştırılacak. İş ve spor dünyasından, çiftçiye, okul bursunu bağışlayandan kumbarasındaki harçlığa kadar birçok insan bir araya geldi. Telefonların susmadığı ve birçok bağışın toplandığı yardım kampanyasında Esra Erol’un eşi Ali Özbir ise Volkan Demir’e ait olan Fenerbahçe formasını ciddi bir rakamla satın aldı.

ESRA EROL’UN EŞİ FORMAYI YÜKSEK RAKAMA SATIN ALDI”

Depremzedeler için bir araya gelinen program da yüklü miktarda bağış toplanırken açık artırmaya çıkarılan Volkan Demirel’in forması da yüksek miktara satıldı. Demirel’in Fenerbahçe formasını Esra Erol’un eşi Ali Özbir 300 bin TL’ye satın aldı.

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL