Kültür Sanat

Ünlü oyuncu Sharon Stone erkek kardeşini kaybetti

Dünyaca ünlü oyuncu Sharon Stone, pazartesi günü Instagram’da paylaştığı bir videoda, “Herkese merhaba, bu mesaj, evet, kardeşim Patrick Joseph Stone’u dün kalp krizi geçirerek kaybettiğimizi doğrulamak için” dedi. Stone, kardeşinin..

Ünlü oyuncu Sharon Stone erkek kardeşini kaybetti

Dünyaca ünlü oyuncu Sharon Stone, pazartesi günü Instagram’da paylaştığı bir videoda, “Herkese merhaba, bu mesaj, evet, kardeşim Patrick Joseph Stone’u dün kalp krizi geçirerek kaybettiğimizi doğrulamak için” dedi.

Stone, kardeşinin ölümünü onaylarken geçen yıl yeğenini kaybettiğini de hatırlattı. 11 aylıkken toplu organ yetmezliğinden hayatını kaybeden yeğeni River, ölen kardeşinin çocuğuydu. Stone, “Evet, geçen yıl 11 aylıkken kaybettiğimiz River’ın babası o” dedi.

Ünlü oyuncu Sharon Stone erkek kardeşini kaybetti - Resim : 1

Stone, “Her aile gibi, bu ölçülemez keder döneminde sevginiz ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz ve tüm taziyelerinizi takdir ediyoruz. Evet, birçoğunuzun da bildiği gibi, bu son birkaç yılda muazzam miktarda kayıp yaşadık. Bize gösterdiğiniz sevgi ve destek için çok teşekkür ederim ve sizden sadece nazik olmaya devam etmenizi istiyoruz” diyerek video paylaşımını tamamladı.

Ünlü oyuncu Sharon Stone erkek kardeşini kaybetti - Resim : 2

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL