Magazin

Ufuk Bayraktar: Bir tek kamera önünde rahat ağlayabiliyorum!

Yönetmen Zeki Demirkubuz tarafından keşfedilince oyunculuk kariyeri başlayan, beyazperdede ‘Bekleme Odası’, ‘İklimler’, ‘Kader’, ‘Yumurta’, ‘Girdap’, ‘Ali’nin Sekiz Günü’, ‘Ayrılık’, ‘Memleket Meselesi’, ‘Bu Son Olsun’, ‘Çanakkale 1915’, ‘Dağ’ serisi, ‘Kümes’, ‘Geçmişteki..

Ufuk Bayraktar: Bir tek kamera önünde rahat ağlayabiliyorum!

Yönetmen Zeki Demirkubuz tarafından keşfedilince oyunculuk kariyeri başlayan, beyazperdede ‘Bekleme Odası’, ‘İklimler’, ‘Kader’, ‘Yumurta’, ‘Girdap’, ‘Ali’nin Sekiz Günü’, ‘Ayrılık’, ‘Memleket Meselesi’, ‘Bu Son Olsun’, ‘Çanakkale 1915’, ‘Dağ’ serisi, ‘Kümes’, ‘Geçmişteki Sır’ ve ‘Dayı: Bir Adamın Hikâyesi’nde rol alan Ufuk Bayraktar, bir tek kamera önünde ağlayabildiğini itiraf etti. 41 yaşındaki ünlü isim, hasta oğluna moral vermek için süper kahraman kılığına giren bir çöpçüyü canlandırdığı ‘Benim Babam Bir Kahraman’ın şimdiye kadar en çok gözyaşı döktüğü film olduğunu söyledi.

Alkol şişesi fırlattığı kadını yaralamıştı

“BEYNİMDEKİ AĞLAMA ÇİPİ YANMIŞ”

Alıntı Metni

OYUNCU KADROSU

Senaryosu Orçun Benli ve Şükrü Üçpınar’a ait olan, 2023 yılının ilk aylarında vizyona girmesi beklenen yapımda Ufuk Bayraktar’a; Mahir İpek, Selim Erdoğan, İdris Nebi Taşkan, Aslıhan Kapanşahin, Metin Coşkun, Eray Özbal ve Hülya Şen eşlik ediyor. Çocuk karakteri ise Mehmet Emin Güney oynuyor.

Cezaevindeki Ufuk Bayraktar’dan açıklama

Bi Bülten

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL