Dünya

UFO’larla ilgili 26 yıllık sır ortaya çıktı: Kocaman kırmızı gözleri vardı, kokusu 20 gün çıkmadı

Amazon ve Apple Tv’de yayına giren “Moment of Contact” isimli belgesel, bugüne kadar UFO’larla ilgili hiç bilinmeyen bir hikayeyi de gün yüzüne çıkardı. Belgeselin yapımcıları, araştırmalar ve görgü tanıklarının ifadelerinden yola çıkarak,..

UFO’larla ilgili 26 yıllık sır ortaya çıktı: Kocaman kırmızı gözleri vardı, kokusu 20 gün çıkmadı

Amazon ve Apple Tv’de yayına giren “Moment of Contact” isimli belgesel, bugüne kadar UFO’larla ilgili hiç bilinmeyen bir hikayeyi de gün yüzüne çıkardı. Belgeselin yapımcıları, araştırmalar ve görgü tanıklarının ifadelerinden yola çıkarak, 13 Ocak 1996’da Brezilya’da yaşandığı öne sürülen bir olayı gündeme getirdi.

Kulağa bilimkurgu filmi gibi gelse de, görgü tanıkları ve resmi belgeler, 13 Ocak 1996’da yaşanan inanılmaz bir olayı ortaya çıkardı. Buna göre, ABD Hava Kuvvetleri 13 Ocak günü Brezilya’nın güneydoğusunda bir UFO’yu hedef aldı.

‘İRİ KIRMIZI GÖZLERİ VARDI’

UFO’nun vurulmasından yedi gün sonra 14 ve 16 yaşlarında iki kız kardeş bir arkadaşlarıyla Varginha kentinde dolaşırken, bir duvarın yanında çömelmiş, iri kırmızı gözlü, küçük, korkmuş bir uzaylı gördüklerini belirterek annelerinin yanına koştu.

İki kız kardeş ve arkadaşlarının uzaylılarla ‘en yakın temasa’ geçen kişiler olduğu iddia edildi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL