Son Dakika

Üç Kız Kardeş 21. Bölüm Full İzle ! Kanal D Üç Kız Kardeş Yeni Bölüm İzle ! Üç Kız Kardeş son bölüm izle

Kanal D‘nin dizisi Üç Kız Kardeş‘in 21. bölümü Kanal D’de 11 Ekim günü yayınlandı. İşte Üç Kız Kardeş dizisinin 21. bölüm izle linki… ÜÇ KIZ KARDEŞ 20. BÖLÜM KONUSU Nesrin,..

Üç Kız Kardeş 21. Bölüm Full İzle ! Kanal D Üç Kız Kardeş Yeni Bölüm İzle ! Üç Kız Kardeş son bölüm izle

Kanal D‘nin dizisi Üç Kız Kardeş‘in 21. bölümü Kanal D’de 11 Ekim günü yayınlandı. İşte Üç Kız Kardeş dizisinin 21. bölüm izle linki…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 20. BÖLÜM KONUSU

Nesrin, resti çekiyor ve Türkan’ın Somer’le birlikte olmasını engelliyor.

Rüçhan’ı Türkan’a şiddet uygularken yakalayan Nesrin, Rüçhan’ı dinlemeden Türkan’ı elinden çekip alır ve baba evine götürür. Somer, Türkan’ı alıp yanına getirmek istese de Nesrin buna izin vermez. Türkan annesini ikna etmek için Somer’i sevdiğini ve Rüçhan Hanımla yaşadıkları sorunlu günlerin geride kaldığını söyler.

Fakat Nesrin ikna olmaz. Uzun bir aradan sonra Nesrin’in yeniden yerine gelen hafızası aileyi sevince boğar. Sadık, Nesrin’e hatırlayamadığı zamanları anlatır. Mine, Somer’in ilgisini çekememesinin sebebini bebeği Kiraz’ın varlığı olarak yorumlar. Mine, ağır bir lohusa depresyonunun içinde olduğu için Kiraz’a istemeden de olsa zarar verir. Kiraz’ın yaşadığı rahatsızlık Somer’i zor durumda bırakır.

Derya, telefonlarına çıkmayan Hakan’ın peşine düşer. Serdar, Dönüş ve Derya, Hakan’ı bulmak için İzmir’e gider. Derya’nın Hakan’ın gidişiyle yaşadığı üzüntü ve Fatih’in babası olduğunu iddia etmesi üzerine içine düştüğü depresyona kıyamayan Serdar, Dönüş ve Derya, gerçekler ve tatlı yalanlar arasında kalır.

Rüçhan, Mustafa’nın varlığından rahatsız olur ve Mustafa’nın neden Ayvalık’ta olduğunu sorgular. Özer, yıllar önceki aşkı ve oğlu Mustafa’nın annesi Sevilay’la yeniden karşılaşır. Türkan ve Somer aralarındaki engellere rağmen kavuşabilecek mi? Derya, Hakan’ın gidişiyle kırılan kalbini onarabilecek mi? Rüçhan, Türkan ve Nesrin’e karşı kendisini haklı çıkarabilecek mi?

ÜÇ KIZ KARDEŞ 19. BÖLÜM KONUSU

Nihat, Türkan’a Kiraz’ın babasının Somer olduğunu itiraf edecek mi?

Nihat, Mine’nin Somer’in evinde kaldığını öğrenir ve Mine ile Kiraz’ı almak için polisler eşliğinde eve gelir. Somer’in karakola götürülmesi Rüçhan ve Türkan cephesinde kaygı yaratır. Mine, mağduriyetini ve bebeğinin varlığını Somer’le birlikte vakit geçirmek için kullanmaya başlar. Bu durum Somer için kaygılanan Türkan cephesinde şüpheyle karşılanır.

Nihat, Somer’le karakolda geçirdikleri gece içerisinde kritik bir bilgi edinir. Nihat, Mine’yi ve bebeği geri almak için Türkan üzerinden plan yapar. Rüçhan, Somer’i korumaya çalışırken Somer’in başına gelenler için Türkan’ı suçlar. Nesrin’in pek çok şeyi unutmasına sebep olan yaşadığı travma yerini yavaş yavaş hatırlamaya bırakır.

Nesrin’in yeniden hayatı sorgulamaya başlarken, kendisini bu noktaya taşıyan olaylarla tek tek yüzleşir. Derya, evini hatta ülkesini bırakıp Hakan’la Kanada’ya gitme hayalleri kurarken Sadık, kızının yurt dışında yaşama niyetini öğrenir. Dönüş, Serdar’ın babası Doktor Metin’e annesinin hatırlamaya çalıştığı geçmişe dair konuşup konuşmadığını sorgular.

Nihat, Mine’ye kavuşmak için yaptığı planlarını gerçekleştirebilecek mi? Nesrin, hayata geri dönerken hangi durumlarla yüzleşecek? Hakan, Derya’ya verdiği yurt dışında yaşama sözünü tutabilecek mi?

ÜÇ KIZ KARDEŞ DİZİSİNİN KONUSU

İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan, “Üç Kız Kardeş” dizisinde, birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesi anlatılacak. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan’ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

ÜÇ KIZ KARDEŞ DİZİSİ OYUNCULARI

Dizinin oyuncu kadrosunda; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Mert Özcan, Ece Baliç yer alıyor.

Reha Özcan/Sadık

Sadık karısına, kızlarına daha doğrusu köklerine, sevdalı bir Postane Müdürü’dür.

İclal Aydın/Nesrin

Nesrin, Sadık’ın aksine doğduğu topraklara kök salmak değil, o topraklardan kopmak için elinden geleni yapan bir kadındır. Kızları ve Sadık sebebiyle topraklarına dönmek zorunda kalsa da hiçbir zaman gerçek anlamda mutlu olamayacaktır.

Berker Güven/Somer

Ayvalık’ın en varlıklı ailesinin Rüçhan ve Özer’in oğullarıdır. Yurtdışında okuduğu sırada Mine ile tanışmış, ailesinin tüm engellemelerine rağmen onu bırakmamıştır.

Özgü Kaya/Türkan

En büyük kız Türkan, hayatı dışardan masal alemi gibi görünse de kapalı kapıların arkasında mutsuzdur.

Almila Ada/Dönüş

Ortanca kız Dönüş, babası Sadık Bey’e huyu suyu en çok benzeyendir. Edebiyat okumak istemiş ama geçirdiği rahatsızlıklar ve maddi sıkıntılar buna imkan vermemiştir.

Melisa Berberoğlu/Derya

Ailenin en küçük kızı Derya, başına buyruk ve açık sözlüdür. Derya, mimar olmak niyetindedir.

Üç Kız Kardeş 21. Bölüm Full İzle

ÜÇ KIZ KARDEŞ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kitaptan ekranlara uyarlanan Üç Kız Kardeş dizinin çekimleri Ayvalık’ta gerçekleştiriliyor.

Kanal D’de 11 Ekim Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinin 21. Bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL