Magazin

Tayt tartışmasına İzzet Yıldızhan da dahil oldu: Burası Türkiye

Yayınlanma: 01.11.2022– 13:19 / Son Güncelleme: 01.11.2022 – 13:23 Magazin Haberleri Ünlü şarkıcı Nükhet Duru, kadınları kızdıran açıklamalarda bulunmuştu. Kadınların tayt giymemesinden rahatsız olan Duru’nun açıklamalarının ardından tartışmaya İzzet Yıldızhan..

Tayt tartışmasına İzzet Yıldızhan da dahil oldu: Burası Türkiye

Magazin Haberleri

Tayt tartışmasına İzzet Yıldızhan da dahil oldu: Burası Türkiye

Ünlü şarkıcı Nükhet Duru, kadınları kızdıran açıklamalarda bulunmuştu. Kadınların tayt giymemesinden rahatsız olan Duru’nun açıklamalarının ardından tartışmaya İzzet Yıldızhan da dahil oldu. Yıldızhan, ünlü şarkıcıyı hem destekledi, hem de “Geriden geliyor” dedi. İşte kadınları kızdıracak o sözler…

“NE OLUR TAYT OLAYINA ‘DUR! DEYİN”

Basın mensuplarıyla konuşarak kadınların tayt giymelerinden rahatsız olduğunu söyleyen Nükhet Duru, “Herkes sevdiğini, istediğini giyebilir ama ne olur bu tayt olayına bir ‘dur’ deyin artık. Hiç sevmiyorum. Tunikle giyilirse tamam ama öbür türlü çorapla sokakta dolaşan bir sürü hanımefendi görüyoruz. Bu hoş bir görüntü değil. Sevmiyorum, bu anlamda fikrimi saklayacak değilim. Görsellik devreye girince, yurt dışından gelen modayı çok yanlış uyguluyor insanımız.” dedi.

“BURASI TÜRKİYE”

Tüm bunların ardından türkücü İzzet Yıldızhan, Kıbrıs’ta bir otelde sahne aldı. Konser öncesi Nükhet Duru’nun tayt açıklaması hakkında da konuşan İzzet Yıldızhan, şu ifadeleri kullandı: “Nükhet haklı ama biraz geriden geliyor sanırım. Ben bu sözleri aylar önce söyledim. İlk önce insanlar beni eleştirse de daha sonra haklı bularak özür de dilediler. Ben de, Nükhet de düşüncelerimizi söyledik ve buranın Türkiye olduğunu belirttik.”

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL