Foto Galeri

Rafael Nadal ve eşi Maria Perello’dan bebek müjdesi

Ünlü tenis oyuncusu Rafael Nadal ve eşi Maria Perello ilk bebeklerini beklediklerini duyurdu. İspanyol tenis oyuncusu Rafael Nadal ve 3 senedir evli olduğu Maria Perello bebek bekliyor. 36 yaşındaki sporcu, Palme de Mallorca’da..

Rafael Nadal ve eşi Maria Perello’dan bebek müjdesi

Rafael Nadal ve eşi Maria Perello'dan bebek müjdesi

Ünlü tenis oyuncusu Rafael Nadal ve eşi Maria Perello ilk bebeklerini beklediklerini duyurdu.

İspanyol tenis oyuncusu Rafael Nadal ve 3 senedir evli olduğu Maria Perello bebek bekliyor.
36 yaşındaki sporcu, Palme de Mallorca’da gerçekleştirdiği basın toplantısı esnasında eşi Mery ‘Xisca’ ile ilk bebeklerini beklediklerini paylaştı.
27 Haziran’da başlayacak olan Wimbledon’da oynayacağını paylaşan Nadal, “Her şey yolunda giderse baba olacağım” ifadelerini kullandı.
Profesyonel hayatıyla hep göz önünde olduğunu belirten sporcu, bu müjdeli haberi vermek için bir süre beklediğini söyledi.
Sporcu, “Hayatımda ne değişecek bilmiyorum çünkü bu konuyla ilgili çok fazla deneyimim yok ama profesyonel hayatımın değişeceğini sanmıyorum” açıklamalarında bulundu.
Nadal ve Perello, 2019 ekim ayında 14 yıllık birliktelerini evlilik ile taçlandırmıştı.
Rafael Nadal, sezonun ikinci grand slam tenis turnuvası Fransa Açık’ta (Roland Garros) tek erkeklerde şampiyon olmuştu. Fransa Açık’ta 14. şampiyon olan İspanyol raket, bu son başarısıyla da toplamda 22. grand slam şampiyonluğuna ulaştı.

Bi Bülten

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL