Magazin

Özge Borak’ın acı günü! Yoğun bakımda olduğunu duyurmuştu…

Ünlü oyuncu Özge Borak, geçtiğimiz hafta babaannesi Neriman Borak’ın bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ettiğini açıklamıştı. Bbaannesinin yoğun bakımda olduğunu söyleyen oyuncu, Neriman Borak’ın entübe edildiğini duyurmuştu. “AİLECE BEKLİYORUZ” Borak,..

Özge Borak’ın acı günü! Yoğun bakımda olduğunu duyurmuştu…

Ünlü oyuncu Özge Borak, geçtiğimiz hafta babaannesi Neriman Borak’ın bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ettiğini açıklamıştı. Bbaannesinin yoğun bakımda olduğunu söyleyen oyuncu, Neriman Borak’ın entübe edildiğini duyurmuştu.

“AİLECE BEKLİYORUZ”

Borak, “Babaannem üç gündür yoğun bakımda ve dün entübe edildi. Eş, dost, arkadaş, akraba araya ve soran herkese hem teşekkür etmek hem de bilgi vermek istedik. Sağ olun var olun. Ailece biz de bekliyoruz, eksik olmayın” ifadelerini kullanmıştı.

Özge Borak'ın acı günü! Yoğun bakımda olduğunu duyurmuştu... - Resim : 1

KÖTÜ HABERİ SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Ünlü oyuncu, Instagram sayfasının hikayeler bölümünden bir paylaşım daha yaparak; kötü haberi verdi. Ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

“Günlerdir yoğun bakımda olan canım babaannem bugün vefat etti. Eş, dost, arkdaş, akraba arayan soran herkese yine hem teşekkür etmek; hem de bilgi vermek istedik. Sağ olun, var olun.”

Özge Borak'ın acı günü! Yoğun bakımda olduğunu duyurmuştu... - Resim : 2

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL