Spor

Ömer Bayram’dan çarpıcı açıklama: İşte Galatasaray antrenmanında yaşanan kriz

Mehmet Ayan ile Aykırı Sorular programına konuk olan Galatasaray‘dan ayrılarak Eyüpspor’a transfer olan Ömer Bayram, Galatasaray’ın sezon öncesi kampındaki küfür olayını açıkladı. Bayram, “Sergio Oliveira, sevdiğim de bir arkadaşım. Çift..

Ömer Bayram’dan çarpıcı açıklama: İşte Galatasaray antrenmanında yaşanan kriz

Mehmet Ayan ile Aykırı Sorular programına konuk olan Galatasaray‘dan ayrılarak Eyüpspor’a transfer olan Ömer Bayram, Galatasaray’ın sezon öncesi kampındaki küfür olayını açıkladı.

Bayram, “Sergio Oliveira, sevdiğim de bir arkadaşım. Çift kale maç yapıyorduk, küfürlü bir diyalog oldu. Sahada her şey olabiliyor anlayabiliyorum ama ilk haftasıydı, Nando’dan (Muslera) sonra ikinci kaptanlık da bendeydi. Benim olduğum camiada küfürlü vs. saha içinde hoşlanmam. Küfürün de seviyeleri var. Yunus genç kardeşimiz yeni geldi, herkes çok umutlu. O anda öyle bir tartışmada Yunus’un da duygusal olduğunu bildiğim için biraz zor olacaktı, Yunus’a destek çıkmak amaçlı dedim, kimse kimseye bu şekilde küfredemez. Ben de bunu ağır şekilde gösterdiğim için hoca beni antrenmandan gönderdi. Ondan sonra Sergio suçunu falan kabul etti ama bence ya ikimizi de antrenmandan göndereceksin ya da ikimizi tutup orta yolu bulacaksın” diye konuştu.

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL