Gündem

Öğretmenlere yüzde 50 indirim

Öğretmenler, Türkiye genelindeki 551 öğretmenevinde bugünden itibaren yüzde 50 indirimli konaklayabilecek.  Yayınlanma: 11:10 – 15 Eylül 2022 Güncellenme: 12:43 – 15 Eylül 2022 Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, öğretmenevleri ile..

Öğretmenlere yüzde 50 indirim

Öğretmenler, Türkiye genelindeki 551 öğretmenevinde bugünden itibaren yüzde 50 indirimli konaklayabilecek. 

Öğretmenlere yüzde 50 indirim

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, öğretmenevleri ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada, 2021-2022 eğitim öğretim yılının tamamlandığı 17 Haziran’dan itibaren yaz boyu okul yöneticileri ile hazırlık toplantıları yaptıklarını belirtti. Öğretmen ve okul yöneticileri ile sürekli birlikte zaman geçirdiklerini ifade eden Özer, şunları kaydetti:

“Öğretmenlerimizin bize ilettiği talepleri değerlendirerek onların çalışma koşullarını iyileştirmek için adım atmaya devam ediyoruz. Öğretmenlerimizin istekleri arasında öğretmenevlerinden diğer kamu personelinden daha yüksek bir indirimle faydalanmak yer alıyordu. Bu yönde yeni bir adım attık. Düzenlemeye ilişkin yazıyı illerimize gönderdik. Bugünden itibaren öğretmenlerimiz öğretmenevlerinde yüzde 50 indirimle konaklayabilecek.”

Öğretmenler, MEB'in açıklamasına tepkili: Olayın üstünü kapatmaya çalışıyorlar İlginizi Çekebilir Öğretmenler, MEB’in açıklamasına tepkili: Olayın üstünü kapatmaya çalışıyorlar

Bi Bülten

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL