Magazin

Nejat İşler: Deprem beni depresyona soktu

Geçtiğimiz yıllarda kan zehirlenmesi olarak adlandırılan ‘sepsis’ geçiren Nejat İşler, 17 Ocak 2014 tarihinde hastaneye kaldırılarak yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınmıştı. 22 Ocak’ta Bodrum’daki hastaneden İstanbul’da özel bir hastaneye..

Nejat İşler: Deprem beni depresyona soktu

Geçtiğimiz yıllarda kan zehirlenmesi olarak adlandırılan ‘sepsis’ geçiren Nejat İşler, 17 Ocak 2014 tarihinde hastaneye kaldırılarak yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınmıştı.

22 Ocak’ta Bodrum’daki hastaneden İstanbul’da özel bir hastaneye nakledilmişti. Sevenlerini korkutan oyuncu, Nisan 2014’te taburcu olmuştu.

NE KONUŞMAK İSTEDİ NE DE FOTOĞRAFININ ÇEKİLMESİNİ…

Uzun süre önce Bodrum’da yaşayan, İstanbul’a sadece dizi ve film çekimleri için gelen Nejat İşler, geçtiğimiz yıl Gümüşlük’ten ayrıldı. Ünlü oyuncu Nejat İşler önceki akşam arkadaşları ile Cihangir’de bir mekanda oturup saatlerce sohbet etti. Konuşmak istemeyen İşler fotoğraflarının da çekilmesini istemedi.

Nejat İşler: Deprem beni depresyona soktu - Resim : 1

Daha sonra kararını değiştirerek şöyle konuştu:

Arkadaşlar depremden dolayı moralim çok bozuk. Bu deprem beni depresyona soktu. Madem bu kadar beklediniz fotoğraf da çekebilirsiniz. Daha sonra beklemez giderseniz sevinirim.

Oyuncu, daha sonra arkadaşları ile sohbet etmeye devam etti.

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL