Magazin

Mert Ramazan Demir ile Kubilay Aka, Afra Saraçoğlu için kavga etmişti… Yalı Çapkını’nın yıldızı o geceyi anlattı

Yalı Çapkını dizisi oyuncuları arasında yer alan Mert Ramazan Demir’in, Kubilay Aka ile kavga ettiği haberi gündemde yer almıştı. Kavganın nedeninin, Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun yakınlaşmasından rahatsız olan..

Mert Ramazan Demir ile Kubilay Aka, Afra Saraçoğlu için kavga etmişti… Yalı Çapkını’nın yıldızı o geceyi anlattı

Yalı Çapkını dizisi oyuncuları arasında yer alan Mert Ramazan Demir’in, Kubilay Aka ile kavga ettiği haberi gündemde yer almıştı.

Kavganın nedeninin, Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun yakınlaşmasından rahatsız olan Kubilay Aka’nın ”Herkes hareketlerine dikkat edecek” sözleri olduğu iddia edilmişti. Olaylı gece ile ilgili Mert Ramazan Demir’den açıklama geldi.

Mert Ramazan Demir ile Kubilay Aka, Afra Saraçoğlu için kavga etmişti... Yalı Çapkını'nın yıldızı o geceyi anlattı - Resim : 1

“KAVGA EDİLMEDİ! GÖZ GÖZE BİLE GELMEDİM”

TV 100’e konuşan Demir, “Evet, öyle bir öyle bir şey oldu ama göz göze hiç gelinmedi, bir kavga falan olmadı. Hatta ben dışarıdaydım, mevzunun içinde de değildim. Olay çok büyüdü ve gereksiz bir gündem oldu. Hiçbir şekilde tartışmaya girmedim. Hiçbir şekilde kavga edilmedi. Ben göz göze bile gelmedim.”

Mert Ramazan Demir ile Kubilay Aka, Afra Saraçoğlu için kavga etmişti... Yalı Çapkını'nın yıldızı o geceyi anlattı - Resim : 2

“OLAY BAŞIMIZA PATLADI”

Demir açıklamasına “Bizim Afra ile samimiyetimiz yeni değil, çok eski arkadaşız… Saçma sapan bir yere gitti mevzu…

Ufak tefek oyunlarla bir şeylerle manipülasyona uğradı. Bizim de bir anda başımıza patladı olay ama hiç öyle bir şey yok” sözleri ile devam etti.

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL