Magazin

Mehmet Ali Erbil’den itiraf! TikTok’tan ne kadar kazanıyor?

Habertürk'ten Volkan Özdemir'in haberine göre; şovmen Mehmet Ali Erbil (65), önceki gece Beyoğlu'ndaki bir mekandan çıkarken görüntülendi. Dostları ile yemek yiyen Erbil, geçtiğimiz aylarda kendisine bir TikTok hesabı açmıştı. Akşamları..

Mehmet Ali Erbil’den itiraf! TikTok’tan ne kadar kazanıyor?

Habertürk'ten Volkan Özdemir'in haberine göre; şovmen Mehmet Ali Erbil (65), önceki gece Beyoğlu'ndaki bir mekandan çıkarken görüntülendi.

Dostları ile yemek yiyen Erbil, geçtiğimiz aylarda kendisine bir TikTok hesabı açmıştı. Akşamları canlı yayınlar yaparak eğlendiğini söyleyen ve bir gelir elde eden Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay'ın, "Günlük 70 bin ile 100 bin TL arasında para kazanıyor" cümleleri hakkında konuştu.

Erbil, "Onu söyleyenler ve yorum yapanlar herhalde benim mali danışmanlarımdan daha iyi biliyor" diyerek kahkaha attı.

"Çok para kazanmıyorum"

Mehmet Ali Erbil, ardından, "Öyle bir şey yok be… Çok para kazandığımı düşünüyorlar ama kazanmıyorum. Ben zaten para işleriyle de hiç ilgilenmiyorum" açıklamasını yaptı.

"Beni dedesi olarak tanıtmış"

Erbil, ayrıca, "Geçenlerde yayında bir hanımefendi geldi ve 'Sizi birisiyle tanıştıracağım' dedi. Ben de bilmediğim bir kızım var sandım. Meğerse yıllar önce doğum yapmış ve hastane masraflarını ben karşılamışım ama hatırlamıyorum. Dedesi olarak tanıtmış hep beni… Çok mutlu oldum" şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL