Magazin

MasterChef jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya Hatay’daki yeni deprem sonrası o anları anlattı: Tezgah yürüdü resmen!

Yayınlanma: 21.02.2023– 10:12 / Son Güncelleme: 21.02.2023 – 10:15 MasterChef Türkiye‘nin jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ilimizde yıkımlara neden olan depremlerin ardından Gaziantep’e giderek..

MasterChef jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya Hatay’daki yeni deprem sonrası o anları anlattı: Tezgah yürüdü resmen!

MasterChef jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya Hatay'daki yeni deprem sonrası o anları anlattı: Tezgah yürüdü resmen!

MasterChef Türkiye‘nin jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ilimizde yıkımlara neden olan depremlerin ardından Gaziantep’e giderek depremzedeler için mutfak kurdu. Günlerdir bölgede olan Yalçınkaya, dün akşam Hatay‘da meydana gelen 6.4 ve 5.8 şiddetindeki depremleri yaşadı.

 “SAĞLAM HİSSETTİK, TEZGAH YÜRÜDÜ RESMEN”

Deprem bölgesinde vatandaşlara yardımda bulunan Mehmet Yalçınkaya sosyal medya hesabından yaşadığı korku dolu anlar anlattı. Şef Mehmet Yalçınkaya yaptığı paylaşımda depreme mutfakta yakaladıklarını söyleyerek “Sağlam hissettik. Tezgah yürüdü resmen” dedi. 

MasterChef jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya Hatay'daki yeni deprem sonrası o anları anlattı: Tezgah yürüdü resmen! - Resim : 1

Kentte yağmur başladığını söyleyen ünlü şef, “Allah sabır versin. Gerçekten normal günler yaşamıyoruz. Deprem, yağmur” ifadelerini kullandı.

MasterChef jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya Hatay'daki yeni deprem sonrası o anları anlattı: Tezgah yürüdü resmen! - Resim : 2

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL