Magazin

Mahsun Kırmızıgül sosyal medyadan seslendi: “Lütfen yardım etmeye devam edin!”

Yayınlanma: 15.02.2023– 11:16 / Son Güncelleme: 15.02.2023 – 11:17 Kahramanmaraş merkezli 7.6 ve 7.7’lik depremlerin ardından afet bölgesine giden Mahsun Kırmızıgül, yakın arkadaşı ve meslektaşı Haluk Levent’in kurucusu olduğu Ahbap..

Mahsun Kırmızıgül sosyal medyadan seslendi: “Lütfen yardım etmeye devam edin!”

Mahsun Kırmızıgül sosyal medyadan seslendi: "Lütfen yardım etmeye devam edin!"

Kahramanmaraş merkezli 7.6 ve 7.7’lik depremlerin ardından afet bölgesine giden Mahsun Kırmızıgül, yakın arkadaşı ve meslektaşı Haluk Levent’in kurucusu olduğu Ahbap Derneği ile koordineli şekilde yardım çalışmalarına katılıyor.

Mahsun Kırmızıgül sosyal medyadan seslendi: "Lütfen yardım etmeye devam edin!" - Resim : 1

Adıyaman’a gittikten sonra sosyal medyada art arda paylaşımlar yapan ünlü isim, “Adıyaman’da halk geceyi sokaklarda geçiriyor. Binlerce insan yakınlarından bir ses, bir haber bekliyor. Ben çok duygusal sahneler, filmler çektiğimi sanıyormuşum. Oysa böylesi içimi ürperten, beni böylesine yıkan bir trajedi ile karşılaşmadım. İnanın hayatımın tokadını yedim” ifadelerini kullanmıştı.

Mahsun Kırmızıgül sosyal medyadan seslendi: "Lütfen yardım etmeye devam edin!" - Resim : 2

“HER ŞEYE RAĞMEN UMUDUMUZU KAYBETMEYECEĞİZ”

Depremin merkezinde insanlarımızın gözlerinde hala yakınlarının sağ çıkma ihtimali ve umudu var. Karanlığın içinde bir iğne deliğindeki aydınlığa benziyor bu durum. Sarsılıyorum, kahroluyorum. Sözün tam da bittiği yerdeyim. Ama her şeye rağmen umudumuzu kaybetmeyeceğiz.

Mahsun Kırmızıgül sosyal medyadan seslendi: "Lütfen yardım etmeye devam edin!" - Resim : 3

“KALABALIK OLAN ŞEHİRLER GİTTİKÇE YALNIZLAŞIYOR”

Instagram hesabından ‘Acıyaman’ mesajı ile bir video yayınlayan sanatçı, ildeki son durum hakkında bilgi verdi:

“Adıyaman’da arama kurtarma çalışmaları bitmek üzere. Depremin ikinci gününde kalabalık olan şehir gittikçe yalnızlaşıyor. Barınak için her güm ekibimle sahadayız. Özel insanlara çadır, battaniye, soba ulaştırmaya devam ediyoruz. Buradaki acılı insanlar hangi şartlarda nasıl yaşıyorlarsa, biz de onlarla aynı şartlarda yaşamaya çalışıyoruz. Araçların içinde, sokaklarda ateş başlarında sabahı bekliyoruz. İnsanlar kayıplarına ağlıyor, insanlar hala canının derdindeler. Lütfen yardım etmeye devam edin.”

Mahsun Kırmızıgül sosyal medyadan seslendi: "Lütfen yardım etmeye devam edin!" - Resim : 4

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL