Spor

Lionel Messi için Inter Miami iddiası

Yayınlanma: 31.10.2022– 18:15 / Son Güncelleme: 31.10.2022 – 18:15 Lionel Messi PSG The Athletic’te David Ornstein imzasıyla yayımlanan habere göre; David Beckham’ın sahibi olduğu Inter Miami’nin ortaklarından Jorge ve Jose Mas’ın..

Lionel Messi için Inter Miami iddiası

Lionel Messi PSG

Lionel Messi için Inter Miami iddiası

The Athletic’te David Ornstein imzasıyla yayımlanan habere göre; David Beckham’ın sahibi olduğu Inter Miami’nin ortaklarından Jorge ve Jose Mas’ın Lionel Messi ile bir süredir görüşmelerde bulunduğu ve Arjantinli yıldızın takıma katılma ihtimalinin her geçen gün biraz daha arttığı belirtildi.

PSG‘nin Messi’ye yeni sözleşme için ısrarcı olmayacağı, Inter Miami dışında Barcelona’nın da seçenekler arasında olduğu fakat Inter Miami’nin Katalan ekibine göre daha önde olduğu ifade edildi.

Katar’ın ev sahipliğindeki 2022 Dünya Kupası’nın sonuna kadar iki taraf arasında yeni bir görüşme beklenmediği aktarıldı.

İki yıl önce Barcelona’dan ayrılarak PSG’nin yolunu tutan Lionel Messi, Fransız ekibinde bugüne dek 51 maçta görev yaptı ve 51 gole doğrudan katkı (23 gol – 28 asist) sağladı.

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL