Gündem

Kürşad Yılmaz, Bahçeli’yi ziyaret etti

Kürşad Yılmaz, “Değerli büyüğüm, zor günlerimizde bizleri unutmayan sırtını dönmeyen kapılarını örtmeyen vefalı liderim kırmızı çizgim sayın Devlet Bahçeli ile bayramlaşarak gündeme dair değerlendirmeler yapmanın kendisine olan bağlılığımızı bildirmemizin sevincini..

Kürşad Yılmaz, Bahçeli’yi ziyaret etti

Kürşad Yılmaz, “Değerli büyüğüm, zor günlerimizde bizleri unutmayan sırtını dönmeyen kapılarını örtmeyen vefalı liderim kırmızı çizgim sayın Devlet Bahçeli ile bayramlaşarak gündeme dair değerlendirmeler yapmanın kendisine olan bağlılığımızı bildirmemizin sevincini yaşıyorum” dedi.

Giresunda doğan 61 yaşındaki Kürşad Yılmaz, suç örgütü liderliği iddiasıyla yargılandı ve cezaevinden kaçtıktan sonra Temmuz 1998de Bulgaristanda yakalandı. Kuşadası eski Belediye Başkanı Lütfi Suyolcunun öldürülmesi olayından 19 yıl hapis cezasına çarptırıldı. ‘’Çıkar amaçlı suç örgütü kurmak ve yönetmek, nitelikli yağma, tehdit, kasten yaralama, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma’’ suçlarından toplam 66 yıl hapisle cezalandırıldı. Yargıtay bu kararı bozdu. 30 Ekim 2021’de cezaevinden tahliye edildi.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/gundem.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”; bibülten.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL