Son Dakika

Kasaba Doktoru 19. Bölüm Tek Parça Full İzle ! TRT’nin dizisi Kasaba Doktoru’nun 19. bölümünü izle ! Kasaba Doktoru izle

Yayınlanma: 07.10.2022– 22:25 / Son Güncelleme: 07.10.2022 – 22:25 TRT 1 ekranlarında ‘Kasaba Doktoru‘ dizisinin 19. bölümü 7 Ekim günü yayınlandı. Arc Filmin yeni dizisi olan Kasaba Doktoru Trt1 ekranlarında izleyicisinin..

Kasaba Doktoru 19. Bölüm Tek Parça Full İzle ! TRT’nin dizisi Kasaba Doktoru’nun 19. bölümünü izle ! Kasaba Doktoru izle

Kasaba Doktoru 19. Bölüm Tek Parça Full İzle ! TRT'nin dizisi Kasaba Doktoru'nun 19. bölümünü izle ! Kasaba Doktoru izle

TRT 1 ekranlarında ‘Kasaba Doktoru‘ dizisinin 19. bölümü 7 Ekim günü yayınlandı. Arc Filmin yeni dizisi olan Kasaba Doktoru Trt1 ekranlarında izleyicisinin karşısına çıktı. Haberimizin devamında Kasaba Doktoru dizisinin 19. bölümünü izle linkini bulabilirsiniz…

Kasaba Doktoru Oyuncuları Ozan Akbaba, Hazal Subaşı ve Deniz Can Aktaş olacak. Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 6 sezon yer alan Ozan Akbaba Kasaba Doktoru dizisinde başarılı ve yetenekli bir doktor olarak karşımıza çıkacak.

KASABA DOKTORU 18. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Leyla ve Ömer’in evlilik haberini duyan Uluçınar çalışanlarını tatlı bir telaş alır. Herkes yaşanan kötü olayları geride bırakıp iki genci mutlu günlerinde yalnız bırakmamak için çabalamaktadır. Bu heyecanın dışında kalmak, Leyla ve Ömer ile arası bozuk olan Yalçın’ı rahatsız eder ve Hakan’ı bitirmek için iyice bilenmesine neden olur.

Hastaneye gelen tartışmalı bir vaka; Hakan, Yalçın ve Neslihan’ı karşı karşıya getirir ve Uluçınar’da çatlak seslerin çıkmasına sebep olur. Mediha’nın durumunun kötüye gitmektedir. Leyla’nın yaşadığı vicdan azabını saklamaya çalıştığını anlayan Hakan ona yol gösterir.

Hakan ile Mine ile boşanma süreci devam etmektedir. Hakan yaptığı bir hamle ile Mine’yi etkilemeyi başarır fakat artık bu ilişkiyi onarmak hiç de kolay değildir. Düğünde yaşanan acı bir durum olayların seyrini değiştirmek için fitili ateşler.

KASABA DOKTORU 17. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ömer’in kurulda verdiği karar Yalçın’ı kurtarırken Hakan büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Bu sırada Mine’den acı haber gelir, Zeynep ile Reyhan’ın hayatı tehlikededir. Mine ile Hakan zorlayıcı bir ameliyata girmek zorundadır. Neslihan ve Yalçın, Uluçınar’ın yapısını değiştirmek için hastaneye gelir, Hakan’ın tepkisi ile karşı karşıya kalırlar.

Hakan’ın, Mediha’ya bu kadar hızlı organ bulunmasıyla ilgili şüpheci tavrı Ömer’in içine kurt düşürür. Ömer gerçekler konusunda Leyla’ya yalan söyler ve vicdan azabı çeker. Nakil için hazırlıklar tamamdır. Mediha önemli bir karar verir. Bu karar Ömer için zorlayıcıdır fakat kabullenmekten başka çaresi yoktur.

Zeynep uyanır fakat kötü talih annesinin peşini bırakmaz. Bu durum başta Mine ve Hakan olmak üzere tüm Uluçınarlıları derinden etkiler. Mine ve Hakan aralarındaki kopan ipleri tamir edebilecek midir? Ömer’in sürprizi Leyla ile ilişkilerini ne yönde etkileyecektir?

KASABA DOKTORU DİZİ KONUSU

Dizide, Kemal karakterine hayat verecek Ozan Akbaba’nın başarılı bir cerrah olup büyük bir hastanede başlayan hikayesinde, travmatik bir olaydan sonra ortadan kaybolması ve sonrasında bir kasabada küçük bir hastanede yeniden işine sarılması anlatılıyor olacak.

Kasaba Doktoru 19. Bölüm Full İzle

KASABA DOKTORU DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Ozan Akbaba (Doktor Ali)

Hazal Subaşı (Doktor Leyla)

Deniz Can Aktaş (Doktor Ömer)

Vildan Atasever (Mine)

Sinan Albayrak (Yalçın)

Özgün Karaman (Bora)

Barış Yıldız (Turgut)

Sinan Demirer (İhsan)

Kasaba Doktoru dizisinin TRT ekranlarında 7 Ekim günü yayınlanan 19. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL