Gündem

“Karımdan boşanmadan seninle de olurum” demişti! Saplantılı savcı hakkında flaş gelişme

Yayınlanma: 23.11.2022– 10:55 / Son Güncelleme: 23.11.2022 – 11:03 Antalya Manavgat’ta görevli Cumhuriyet Savcısı A.K, sosyal medyada sahte hesaplar açarak Konya Beyşehir’de görev yapan Cumhuriyet Savcısı Ş.A’ya aşk mesajları attı. Ancak..

“Karımdan boşanmadan seninle de olurum” demişti! Saplantılı savcı hakkında flaş gelişme

"Karımdan boşanmadan seninle de olurum" demişti! Saplantılı savcı hakkında flaş gelişme

Antalya Manavgat’ta görevli Cumhuriyet Savcısı A.K, sosyal medyada sahte hesaplar açarak Konya Beyşehir’de görev yapan Cumhuriyet Savcısı Ş.A’ya aşk mesajları attı. Ancak Ş.A. önemsiz klasörüne düşen bu mesajları görmedi.

Geçtiğimiz günlerde erken saatte eşinin aracıyla Manavgat’tan Beyşehir’e giden A.K, Ş.A’nın apartmanına girdi ve kadın savcının dairesini öğrenip zile bastı. Ş.A. kapıyı açar açmaz içeri giren A.K. “Seni istiyorum, sen çok güzelsin” dedi. Ş.A. “Ben seni görmedim bile ne istiyorsun” dedi ve evinden çıkmasını istedi. Reddedildiğine ikna olmayan A.K. “İnanmıyorum sana, beni istemediğine yemin et” deyip Kuran’a el basmasını istedi. A.K’nin bir an evvel gitmesi için Ş.A. defalarca Kur’an’a el bastı.

“HAKKINI HELAL ET…”

“Beni istemiyor musun?” diye tekrar soran A.K, olumsuz yanıt alınca “Ben zaten karımı seviyorum, karımdan boşanmadan senle de olurum diye düşünmüştüm. Hakkını helal et” diyerek evden çıktı.

Yaşanan olay sonrası Cumhuriyet Savcısı kadın, meslektaşından şikâyetçi oldu.

KOMŞUSU TEŞHİS ETTİ

Beyşehir Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturmada Ş.A.’nın komşusu A.K’yi teşhis etti. Soruşturma dosyası A.K’nin Antalya’da görevli olması nedeniyle Antalya Cumhuriyet Başsavcılığına gönderildi.

JET HIZIYLA AÇIĞA ALINDI

Yaşanan garip olay sonrası Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) da harekete geçti. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın oluruyla Cumhuriyet Savcısı A.K. hakkında inceleme ve soruşturma izni verildi.
HSK Teftiş Kurulu müfettişlerince yapılan inceleme sonucu rapor oluşturuldu.
Hakimler ve Savcılar Kurulu 2. Dairesi, jet hızıyla toplanarak takıntılı savcının açığa alınmasına karar verdi.

Kaynak: Sabah

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL