Son Dakika

İyilik 13. Bölüm İzle Full FOX TV İyilik 13. bölüm tek parça izle! İyilik yeni bölüm izle

Yayınlanma: 07.10.2022– 22:10 / Son Güncelleme: 07.10.2022 – 22:10 FOX TV‘nin yeni dizisi İyilik‘in 13. bölümü 7 Ekim günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi İyilik’in 13. bölümünü izle linkini bulabilirsiniz…..

İyilik 13. Bölüm İzle Full FOX TV İyilik 13. bölüm tek parça izle! İyilik yeni bölüm izle

İyilik 13. Bölüm İzle Full FOX TV İyilik 13. bölüm tek parça izle! İyilik yeni bölüm izle

FOX TV‘nin yeni dizisi İyilik‘in 13. bölümü 7 Ekim günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi İyilik’in 13. bölümünü izle linkini bulabilirsiniz…

İYİLİK 12. BÖLÜMDE NE OLDU?

Bütün işaretler Damla’yı öldürme teşebbüsünde bulunanın Neslihan olduğunu işaret ederken Neslihan masumiyetini ispat edebilecek midir? Tabi eğer gerçekten masumsa…

İYİLİK 11. BÖLÜMDE NE OLDU?

Murat arsa konusunda annesine karşı kendisini koruduğu için Neslihan’a müteşekkirdir. Neslihan kocasını koruyan eş rolü oynayarak hem Murat’ın güvenini kazanmış hem de Damla’ya karşı Damla’nın hiç beklemediği bir yerden zafer kazanmıştır.

Neslihan son kozunu oynar ve Damla’ya annesini kurtarabilecek belgelere karşılık Murat’ı teklif eder. Murat’tan umudunu kesen Damla, Neslihan’ın teklifini kabul eder. Murat, tüm bunlardan kurtulabilecek midir?

İYİLİK 10. BÖLÜMDE NE OLDU?

Damla şirkete adımını atar atmaz ilk fırsatta Murat’a yakınlaşmaya çalışır. Murat, Neslihan’la ilişkilerine yeni bir şans verdiklerini söyleyince Damla yıkılır ve Murat’a Neslihan’ın sadece kendisinden intikam almak için onu zorla öptüğünü, gittikleri restoranın adresini ona Koray’ın verdiğini, Koray’la iş birliği içinde olan Neslihan’ın bunu sadece Damla’nın ikisini öpüşürken görmesi için yaptığın söyler ama Murat’ı ikna edemez.

Bu sırada Neslihan, Murat’a yakın durarak onun güvenini kazanmaya çalışmaktadır ve bu yolla annesinin yargılandığı davanın düşmesini sağlayacak delilleri elde etmeyi amaçlamaktadır. Murat’ın şirketin elindeki en kıymetli arsasını sattığını öğrenen Neslihan Necatiyle iş birliği yapar.

Neslihan’ın planı olduğunu anlatan Damla hemen Murat’ı durumdan haberdar eder. Neslihan’ın gerçek yüzünü sonunda Murat’a gösterebildiğini düşünen Damla’yı finalde büyük bir sürpriz beklemektedir.

İYİLİK DİZİSİ KONUSU

Neslihan’ın dışardan bakıldığında muhteşem, gıpta edilen bir hayatı vardır. Neslihan da bu illüzyona inanmış, kusursuz bir yaşam sürdüğünü zannederken hayatta en güvendiği insanın, kocasının onu uzun zamandır aldattığını öğrenir. Üstelik de kardeşi yerine koyduğu bir kızla.

Üstüne bastığı bütün taşlar yerinden oynar ve Neslihan doğruyu yanlışı, iyiyi kötüyü yeniden sorgulamak, yeniden anlamlandırmak zorunda kalır. Ki yeniden ayağa kalkıp, kendi için, ailesi için, çocukları için mücadele edebilsin…

İYİLİK DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

İyilik dizisinin oyuncuları arasında; İsmail Demirci, Hatice Şendil, Sera Kutlubey ve Perihan Savaş yer alıyor.

İyilik Oyuncuları ve Karakterleri

İsmail Demirci (Doruk)

Hatice Şendil (Ceyda)

Sera Kutlubey (Damla)

Perihan Savaş (Şahika)

İyilik 13. Bölüm İzle

İYİLİK DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

İyilik dizisi İstanbul’da çekileceği tahmin ediliyor. İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde çekilen İyilik dizisinde renkli görüntüler oluştu.

İyilik dizisinin FOX TV’de 7 Ekim günü yayınlanan 13. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıdadır.

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL