Son Dakika

İstanbul’da elektrik kesintisi! BEDAŞ 9 Ekim Pazar elektrik kesintilerinin yapılacağı ilçeleri açıkladı! İşte ‘elektrik kesintisi’ yaşayan ilçeler

AYEDAŞ İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA EKRANI AYEDAŞ’ın Anadolu Yakası kesinti ve arıza işleriyle, BEDAŞ’ın ise Avrupa yakası elektrik tedarik ve arıza işleriyle ilgilendiği biliniyor. İstanbul Anadolu yakasında yaşanacak planlı elektrik..

İstanbul’da elektrik kesintisi! BEDAŞ 9 Ekim Pazar elektrik kesintilerinin yapılacağı ilçeleri açıkladı! İşte ‘elektrik kesintisi’ yaşayan ilçeler

AYEDAŞ İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA EKRANI

AYEDAŞ’ın Anadolu Yakası kesinti ve arıza işleriyle, BEDAŞ’ın ise Avrupa yakası elektrik tedarik ve arıza işleriyle ilgilendiği biliniyor.

İstanbul Anadolu yakasında yaşanacak planlı elektrik kesintisine dair güncel duyurular, AYEDAŞ internet sitesi üzerinden sorgulanabiliyor.

https://online.ayedas.com.tr/elektrik-kesintisi-sorgulama

BEDAŞ İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA EKRANI

İstanbul Avrupa yakasında planlı elektrik kesintisi yaşanacak ilçelerin ve mahallelerin yer aldığı Planlı Elektrik Kesinti listesine, www.bedas.com.tr web sitesinde ana sayfada Planlı Kesintiler butonundan, mobil web sitesinden ve BEDAŞ 186 mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Planlı Elektrik Kesintileri hakkında SMS bilgilendirilmesi almak için de BEDAŞ’a başvurabilirsiniz.

https://www.bedas.com.tr/tr/tumKesintiler/İstanbul/

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL