Teknoloji

Instagram’da erişim sorunu: Çok sayıda kullanıcının hesabı askıya alındı

Yayınlanma: 31.10.2022– 17:12 / Son Güncelleme: 01.11.2022 – 06:18 Instagram kullanıcıları, hesaplarına giremediklerini ve bunun yerine hesaplarının askıya alındığını belirten bir mesaj gördüklerini belirtti. Ancak sorunun, hesapların kapatılmasından ziyade teknik..

Instagram’da erişim sorunu: Çok sayıda kullanıcının hesabı askıya alındı

Instagram'da erişim sorunu: Çok sayıda kullanıcının hesabı askıya alındı

Instagram kullanıcıları, hesaplarına giremediklerini ve bunun yerine hesaplarının askıya alındığını belirten bir mesaj gördüklerini belirtti. Ancak sorunun, hesapların kapatılmasından ziyade teknik bir sorun olduğu belirtildi. 

DownDetector’a göre, sorunlar Türkiye saati ile 16:08’de başladı ve tüm dünyada kullanıcıları etkiledi.

Hala hesaplarına girebilen diğer kullanıcılar ise muhtemelen çok sayıda hesabın askıya alınmasının bir sonucu olarak, takipçilerinin önemli ölçüde düştüğünü tespit etti.

INSTAGRAM’DAN AÇIKLAMA

Instagram’dan konuya ilişkin yapılan açıklamada ise şu ifadeler kullanıldı: “Bazılarınızın Instagram hesabınıza erişim sorunları yaşadığının farkındayız. Bunu inceliyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.”

Öte yandan, Instagram, Facebook ve Whatsapp’ın ana şirketi olan Meta, son zamanlarda birçok teknik sorunla boğuşuyor. WhatsApp, geçen hafta teknik sorunlarından etkilendi.

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL