Kültür Sanat

İkilem grubu solistleri Serhat Karan ve Uğur Ateş Poster’de

Serhat Karan ve Uğur Ateş, nasıl tanıştıklarını, grubun ismini nereden bulduklarını, yeni şarkıları “Güneş Batarken” de ne anlatmak istediklerini ve bilinmeyenlerini Poster’de anlatacak. Poster, birçok uygarlığa ev sahipliği yapan, kayalara..

İkilem grubu solistleri Serhat Karan ve Uğur Ateş Poster’de

Serhat Karan ve Uğur Ateş, nasıl tanıştıklarını, grubun ismini nereden bulduklarını, yeni şarkıları “Güneş Batarken” de ne anlatmak istediklerini ve bilinmeyenlerini Poster’de anlatacak.

Poster, birçok uygarlığa ev sahipliği yapan, kayalara nakış gibi oyulan ve derin uykusundan yavaş yavaş uyanan 2 bin yıllık Adıyaman’daki Perre Antik Kenti’ni dolaşacak.

Narmin Balayeva’nın sunduğu “Poster” programında, ünlülerin dünyası, moda rüzgarları, kültür sanata dair son haberler, keşfedilmeyi bekleyen mekanlar, pratik bilgiler ve daha fazlası cumartesi saat 17.30’da Haber Global’de ekrana geliyor.

İkilem grubu solistleri Serhat Karan ve Uğur Ateş Poster’de - Resim : 1

İKİLEM GRUBU HAKKINDA…

İkilem isimli müzik grubu Serhat Karan ve Uğur Ateş isimli iki arkadaşın kurduğu bir grup. “Bir Sebebi Var” isimli şarkıları ile listelere girerek çıkış yapmayı başaran grup 2015 yılında ilk bestelerini yaptı.

Kendilerine ait olan şarkılarını ilk kez “İkilem” ismiyle, 2019 senesinde yayımladılar. “Nokta” adlı besteleriyle Hollywood Music In Media ödüllerinde birinci olarak isimlerini dünyaya duyurmayı başardılar.

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL