Magazin

İbrahim Tatlıses, Derya Tuna’yı acı gününde yalnız bırakmadı! Sarılarak gözyaşı döktüler

İbrahim Tatlıses, annesi vefat eden Derya Tuna’yı yalnız bırakmadı. İbrahim Tatlıses eski hayat arkadaşı Derya Tuna’nın annesinin cenazesine katıldı. Cenazede Tatlıses ile Tuna birbirlerine sarılarak gözyaşı döktü. Derya Tuna, annesi..

İbrahim Tatlıses, Derya Tuna’yı acı gününde yalnız bırakmadı! Sarılarak gözyaşı döktüler

İbrahim Tatlıses, annesi vefat eden Derya Tuna’yı yalnız bırakmadı.

İbrahim Tatlıses eski hayat arkadaşı Derya Tuna’nın annesinin cenazesine katıldı. Cenazede Tatlıses ile Tuna birbirlerine sarılarak gözyaşı döktü.

Derya Tun-İbrahim Tatlıses

Derya Tuna, annesi Ayşe Tuna’nın hayatını kaybettiğini sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla duyurmuştu. Tuna’nın annesinin cenazesi Çobançeşme Mezarlığı’nda bulunan aile mezarlığında defnedildi. İbrahim Tatlıses eski hayat arkadaşının annesinin cenazesine katıldı. Tatlıses ve Tuna birbirine sarılıp gözyaşı döktü.

Derya Tun-İbrahim Tatlıses

Annesinin cenazesinde eski eşini yalnız bırakmayan İbrahim Tatlıses “Derya Hanım bana 30 yılını verdi. Onun annesi benim annemdir. Rahmetliyi çok severdim. Mekanı cennet olsun. Derya Hanımı hiçbir zaman yalnız bırakmadım. Hiçbir çocuğumun annesini de yalnız bırakmam. Onun için buradayım. Derya Tuna yalnız değil. Çok üzüldük. Telefonla aradım konuşamadık. Derya Hanım çok üzgün. Annesine bebek gibi bakıyordu” dedi.

Derya Tuna-İbrahim Tatlıses

Kaynak: İHA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL