Magazin

İbrahim Tatlıses 5 dairesini depremzedelere açtı

Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin ardından Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, yeni başlattıkları “Evim Yuvan Olsun” kampanyası ile hayırseverlerin evlerini depremzedelere bedelsiz ya da uygun şartlarda kiralayabileceklerini bildirdi. Oktay açıklamasında “Türkiye’de..

İbrahim Tatlıses 5 dairesini depremzedelere açtı

Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin ardından Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, yeni başlattıkları “Evim Yuvan Olsun” kampanyası ile hayırseverlerin evlerini depremzedelere bedelsiz ya da uygun şartlarda kiralayabileceklerini bildirdi.

Oktay açıklamasında “Türkiye’de yaşayıp ikinci evi olan ya da yurt dışında yaşayıp Türkiye’de ikinci evi olan, kullanmadıkları evlerini veya yazlık evlerini depremzede ailelerin kullanımına bedelsiz olarak sunmak veya evlerini uygun şartlarda depremzede ailelerin oturması için kiralamak isteyen hayırseverlerimiz, gönül rahatlığıyla evimyuvanolsun sitesinden başvurabilirler” dedi.

İbrahim Tatlıses 5 dairesini depremzedelere açtı - Resim : 1

BODRUM’DA 5 EVİ VAR

İbrahim Tatlıses bu çağrıdan sonra kızı Dilan Çıtak gibi hemen harekete geçti. İbrahim Tatlıses, Bodrum’daki 5 dairesini Evim Yuvan Olsun kampanyasına bağışladı.

İbrahim Tatlıses, “Evim Yuvam Olsun kampanyasına katılın. Şimdi yaraları sarma zamanı. Ben de Bodrum’daki 5 dairemi depremzedelere açtım. İmkanınız varsa siz de açın” dedi.

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL