Kültür Sanat

House of The Dragon’ın Türkiye’deki yayın platformu sonunda belli oldu

Yaklaşık iki yıl önce final yapan Game of Thrones (Taht Oyunları) serisinin 300 yıl öncesini anlatan ‘House of the Dragon‘ dizisi, beIN CONNECT ve Digiturk ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Dizinin şimdiye kadar yayınlanan..

House of The Dragon’ın Türkiye’deki yayın platformu sonunda belli oldu

Yaklaşık iki yıl önce final yapan Game of Thrones (Taht Oyunları) serisinin 300 yıl öncesini anlatan ‘House of the Dragon‘ dizisi, beIN CONNECT ve Digiturk ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Dizinin şimdiye kadar yayınlanan yedi bölümü, 7 Ekim Cuma gününden itibaren beIN CONNECT uygulaması üzerinden yayınlanacak. 

George R. R. Martin’in ‘Fire & Blood’ (Ateş ve Kan) kitabından uyarlanan dizi, demir tahta 300 yıl boyunca hükmeden Targaryen Hanedanı’nın hikayesini anlatıyor. Oyuncu Matt Smith’in Daemon Targaryen karakterini canlandırdığı dizide Paddy Considine, Rhys Ifans, Emma D’Arcy, Olivia Cooke, Steve Toussaint, Eve Best, Milly Alcock, Emily Carey ve Fabien Frankel gibi isimler yer alıyor.

9 Ekim’de yayınlanacak 8. bölümü itibariyle de dizi, beIN CONNECT’te yer alan Canlı TV’deki beIN SERIES SCI-FI kanalından, Amerika ile aynı anda, her Pazartesi 04:00’da Türkçe altyazılı izlenebilecek.

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL