Kültür Sanat

Hayranlarına müjde! ‘Lucy’ dizi oluyor

Yayınlanma: 02.11.2022– 16:44 / Son Güncelleme: 02.11.2022 – 16:44 Dizi Haberleri Fransız senarist ve yönetmen Luc Besson’un imzasını taşıyan 2014 yapımı bilim kurgu filmi ‘Lucy’nin dizi uyarlaması geliyor. Scarlett Johansson..

Hayranlarına müjde! ‘Lucy’ dizi oluyor

Dizi Haberleri

Hayranlarına müjde! 'Lucy' dizi oluyor

Fransız senarist ve yönetmen Luc Besson’un imzasını taşıyan 2014 yapımı bilim kurgu filmi ‘Lucy’nin dizi uyarlaması geliyor. Scarlett Johansson ile Morgan Freeman’ın başrolde yer aldığı filmin dizi versiyonunda Johansson’ın yeniden rol alıp almayacağı bilinmese de Freeman’ın rolünü yinelemek için dizinin oyuncu kadrosuna katılacağı öğrenildi.

Hayranlarına müjde! 'Lucy' dizi oluyor - Resim : 1

Lucy, Scarlett Johansson tarafından canlandırılan genç bir kadının beklenmedik olaylar sonucunda üstün zekalı bir varlığa dönüşmesini anlatıyordu. Film, standart bir insanın beyninin yüzde 10’unu kullanabildiği sözde-teorisinden yola çıkarak, bu oranın artması durumunda elde edebileceği güçleri ve yapabileceklerinin sınırını sorguluyordu.

Morgan Freeman filmde, insan zihninin yapabilecekleri konusunda bir otorite olan ve Lucy’e yardım etmek isteyen Profesör Norman karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştı.

Yaklaşık 40 milyon dolara mal edilen 1,5 saatlik film, küresel gişede yaklaşık 470 milyon dolar hasılat elde etmişti. EuropaCorp ve Village Roadshow tarafından geliştirilen filmin dizi versiyonu hakkında ayrıntılar şimdilik bilinmiyor.

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL