Magazin

Hamdi Alkan annesine veda etti

Hamdi Alkan, annesi Hilva Alkan’ın acısıyla sarsıldı. Bir süredir yoğun bakımda tedavi gören Hilva Alkan’ın dün vefat etti. Acı haberi Hamdi Alkan, yayınladığı duygusal bir mesajla duyurdu. “MEMLEKETIN ANTAKYA DEPREMDE..

Hamdi Alkan annesine veda etti

Hamdi Alkan, annesi Hilva Alkan’ın acısıyla sarsıldı. Bir süredir yoğun bakımda tedavi gören Hilva Alkan’ın dün vefat etti. Acı haberi Hamdi Alkan, yayınladığı duygusal bir mesajla duyurdu.

“MEMLEKETIN ANTAKYA DEPREMDE YIKILDI YOK OLDU…”

Annesiyle birlikte çekilen eski bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Alkan, gönderisinde şu satırlara yer verdi:

Anneme veda… Canım annem dün akşam vefat etti. Öylesine zor bir zaman ki… Anneciğim günlerdir akan gözyaşlarıma şimdi senin yokluğunun acısı eklendi. Aylardır yaşama tutundun. Memleketin Antakya depremde yıkıldı, yok oldu. Akranların, arkadaşların, tanıdıklar göçen binaların altında kaldı. Çıkabilenler şehirden göçtü. Çıkamayanlar, çıkarılamayanlar bu dünyadan göçtü. Sami amca öldü, Şaul amca öldü, Doktor Bessam öldü… Zahter kokulu Antakya öldü. Bunları fark etmeyeceğin bir hastalıkla yoğun bakımda uyuduğun için buruk bir mutluluk duydum, beni affet.”

Hamdi Alkan annesine veda etti - Resim : 1

Habertürk’ten Eren Gürel’in haberine göre; Hilva Alkan için bugün Zincirlikuyu Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.

Hamdi Alkan’ı acı gününde dostları yalnız bırakmadı.

Hamdi Alkan annesine veda etti - Resim : 2

Alkan’ın annesinin cenaze törenine eski eşi Selen Görgüzel, Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Selami Şahin, Engin Can Ural, Birol Güven, Cemal Okan, Burak Sağyaşar ve Timur Savcı katıldı.

Hamdi Alkan annesine veda etti - Resim : 3

Görgüzel, eski eşine acı gününde sarılarak destek oldu.

Hamdi Alkan annesine veda etti - Resim : 4

Hilva Alkan, kılınan cenaze namazının ardından da Kilyos Mezarlığı’na defnedildi.

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL