Magazin

Haberler: Kafasında bardak kırmıştı! Caner Toygar’dan yıllar sonra gelen itiraf!

Milliyet.com.tr2000’lerin başında adından sıkça söz ettirmeyi başaran, neredeyse her gün televizyon kanallarında olan Caner Toygar, Armağan Çağlayan’ın Youtube’da yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ serisine konuk oldu. Katıldığı evlilik programıyla ünlenen damat..

Haberler: Kafasında bardak kırmıştı! Caner Toygar’dan yıllar sonra gelen itiraf!

Milliyet.com.tr
2000’lerin başında adından sıkça söz ettirmeyi başaran, neredeyse her gün televizyon kanallarında olan Caner Toygar, Armağan Çağlayan’ın Youtube’da yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ serisine konuk oldu. Katıldığı evlilik programıyla ünlenen damat adayı, kendisiyle özdeşleşen ‘kafada bardak kırma’ hareketinin perde arkasına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“HAYATIMI MAHVETTİN”

Caner, şarkıcı Gülben Ergen’in sunduğu ‘Gülbence’ programında yaşadığı ilişkiyi anlatırken, Tülin telefonla yayına bağlanmıştı. Koca’nın sesini duyunca sinir krizi geçiren Toygar, “Beni mahvettiniz. Defolun gidin hayatımdan” dedikten sonra bir anda kafasında bardak kırmıştı.

“GÜLBEN ERGEN KEŞKE ONU YAPMASAYDI”

Magazin gündemine bomba gibi düşen olayla ilgili görüntü yayınlandıktan sonra “Anlatabilir miyim?” diyerek söze başlayan fenomen damat adayı, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
‘İntihar edesim geliyor, bir şey var bende’

“BARDAĞI VURUNCA KAFAM YERİNE GELDİ”

Hakkında çıkan ‘reklam’ iddialarıan da değinen Caner, “İnsanlar ‘Reklam yaptı, para aldı’ diyor. Zaten ben o günlerde çok sayıda programa, en iyi programlara çıkıyordum. Neden bardak kırayım da gündeme geleyim ki? Buradan söylüyorum pişmanım. ‘Ünlülerin sinirli halleri’ diye her hafta gösteriyorlar. Olmuş bitmiş, 23-24 yaşındaydım. Yaptığım doğru değil. O an bir sinir patlaması oldu. Vurunca da rahatladım, kafa yerine geldi. Ondan sonra hayata daha değişik bakmaya başladım” şeklinde konuştu.

EVLİLİĞİ TV’DE BAŞLADI, MAHKEMEDE BİTTİ

Evlilik programında tanışan Berke Kentli ile Caner Toygar, Nisan 2017’de dünyaevine girmiş, kısa süre sonra aralarında geçimsizlik baş göstermişti. Berke Hanım, eşinin kendisine şiddet uyguladığı ve hakaret ettiği gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Caner Toygar hakkında Büyükçekmece Asliye Ceza Mahkemesinde dava açılmıştı. Toygar, duruşmada eşinin 2-3 kez evde kaçtığını söylemişti.

Uzun süre karşılıklı suç duyurularıyla gündemde olan çift, nikâh masasına oturduktan altı ay kadar sonra karşılıklı olarak boşanma davası açtı. Haziran 2019’da ikilinin boşanmasına karar veren mahkeme, Caner Toygar’ın Berke Kentli’ye 30 bin TL maddi, 20 bin TL de manevi tazminat ödemesine hükmetti.

Canlı yayında gözyaşlarına boğuldu

Bi Bülten

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL