Gündem

Haber Global Web Özel | Bakmadan geçmeyin (3 Kasım 2022)

5 soru 5 cevap: Netanyahu nasıl geri döndü? Aşırı sağ, yolsuzluk davaları ve dahası… İsrail’de kesin olmayan sonuçlara göre genel seçimden Netanyahu zaferle ayrıldı. Ülkede en uzun süre başbakanlık yapan..

Haber Global Web Özel | Bakmadan geçmeyin (3 Kasım 2022)

5 soru 5 cevap: Netanyahu nasıl geri döndü? Aşırı sağ, yolsuzluk davaları ve dahası…

İsrail’de kesin olmayan sonuçlara göre genel seçimden Netanyahu zaferle ayrıldı. Ülkede en uzun süre başbakanlık yapan isim Netanyahu, yeniden koltuğa oturmaya hazırlanırken akıllarda şimdiden “İsrail’in gördüğü en aşırı sağ iktidar” olarak adlandırılan ittifaka dair soru işaretleri belirmekte…

Siyaset sahnesinde suikast! Hitler bombalardan kaçtı, Kennedy’yi kurşunlar buldu, Özal vurulduktan sonra konuştu

Pakistan’ın eski Başbakanı İmran Han’a suikast düzenlenmesi akıllara tarihte, siyasilere düzenlenen diğer suikastleri getirdi. ABD Başkanı Kennedy, halkı selamlarken vurulmuş, bir suikast I. Dünya Savaşı’nı başlatmış, Hitler defalarca suikastten kurtulmuştu.

 Kış geliyor yine karanlıkta kalkmaya başladık… Güneş psikolojimizi nasıl etkiliyor?

Kışa doğru yaklaştık ve tekrar karanlıkta uyanmaya başladık. Peki gün ışığı insanın psikolojisini nasıl etkiliyor? Metabolizma gün ışığından neden etkileniyor?

 Müzisyenler ‘Dur’ dedi! Müzik dinlemek pahalanıyor mu? ‘Ucuz olan müzik değil…’

iTunes ve daha sonra Spotify, müzik dinleme alışkanlıklarını değiştirirken, sektörü de şekillendirmişti. Şimdi ise hem Apple hem de Spotify yeni hamlelere hazırlanırken zamların ve yeni üyelik modellerinin hayata geçmesi bekleniyor. Sanatçıların ise gelinen noktaya dair itirazları var…

Kaynak: Web Özel

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL