Magazin

Güven Kıraç ihanetle 12 yıllık evliliğini mi bitirdi? İlk açıklama

Yayınlanma: 03.11.2022– 10:32 / Son Güncelleme: 03.11.2022 – 10:32 Magazin Haberleri 62 yaşındaki oyuncu Güven Kıraç, geçtiğimiz ay 12 yıllık eşi Başak Kıraç ile ihanet nedeniyle boşandı. Bir süredir kendisinden yaşça..

Güven Kıraç ihanetle 12 yıllık evliliğini mi bitirdi? İlk açıklama

Magazin Haberleri

Güven Kıraç ihanetle 12 yıllık evliliğini mi bitirdi? İlk açıklama

62 yaşındaki oyuncu Güven Kıraç, geçtiğimiz ay 12 yıllık eşi Başak Kıraç ile ihanet nedeniyle boşandı.

Bir süredir kendisinden yaşça küçük bir kadınla aşk yaşadığı iddia edilen Kıraç, geçtiğimiz günlerde Asmalımescit’te sevgilisiyle öpüşürken görüntülendi.

Güven Kıraç ihanetle 12 yıllık evliliğini mi bitirdi? İlk açıklama - Resim : 1

TEK CELSEDE BOŞANDILAR

Bir süredir arasının bozuk olduğu eşi Güven Kıraç’ın kendisini aldattığı görüntüleri izleyen ve çok üzülen Başak Kıraç, soluğu mahkemede aldı. 12 yıllık evlilik geçen hafta ihanet nedeniyle anlaşmalı olarak tek celsede bitti. Uzun zamandır sessizliğini koruyan Güven Kıraç, tartışma yaratan iddialara cevap verdi.

Güven Kıraç ihanetle 12 yıllık evliliğini mi bitirdi? İlk açıklama - Resim : 2

“ANLAŞMALI BOŞANDIK”

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan oyuncu paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Bir ilişkinin, bir evliliğin bitmesi boşanmadan çok önce oluyor, boşanma son noktadır. Çiftler bazen anlaşamaz ve ilişkileri bitebilir. Biz de anlaşmalı olarak boşandık, saygı ve sevgi çerçevesinde kızımızın ebeveynleri olarak kalacağız. Çıkan haberler beni olduğu kadar ailemi de üzmekte.

Ayrıca benim ve kız arkadaşımın yaşları ve kız arkadaşım ile aramdaki yaş farkına ilişkin haberler de gerçeği yansıtmamaktadır. Ben 54 yaşındayım. Sizlerden özel hayatıma saygı gösterilmesini rica ediyorum. Açıklamalarımdan sonra çeşitli yayın organlarında ve mecralarda hatalı ve gerçek dışı yayın yapan kişilerden de gereği özeni göstermelerini bekliyorum.”

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL