Kültür Sanat

Güç Yüzükleri 2. sezona dair flaş sözler: Arondir’in zor seçimi

J.R.R. Tolkien’in romanlarından esinlenen Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri, Orta Dünya’nın İkinci Çağı’na odaklanıyor ve Hobbit veya Yüzüklerin Efendisi filmlerinden binlerce yıl öncesinde yaşananlara odaklanıyor. Göreceli bir barış döneminden başlanan dizide,..

Güç Yüzükleri 2. sezona dair flaş sözler: Arondir’in zor seçimi

J.R.R. Tolkien’in romanlarından esinlenen Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri, Orta Dünya’nın İkinci Çağı’na odaklanıyor ve Hobbit veya Yüzüklerin Efendisi filmlerinden binlerce yıl öncesinde yaşananlara odaklanıyor. Göreceli bir barış döneminden başlanan dizide, Dumanlı Dağları’n en karanlık derinliklerinden Lindon’un görkemli ormanlarına, ada krallığı Numenor’dan, haritanın en uzak noktalarına kadar tüm bu diyarların ve karakterlerin yarattığı destan anlatılıyor.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinde insanların arasında yaşayan elf olarak izlediğimiz Arondir karakterine can veren Ismael Cruz Cordova sürpriz bir açıklama yaptı.

Dikkat! Ismael Cruz Cordova’nın bu açıklamaları spoiler içeriyor. Yine de devam etmek istiyorsanız, detaylar haberimizin devamında…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL