Kültür Sanat

Game of Thrones’un sonunu yeniden yazanlara ödül verilecek

Yayınlanma: 11.10.2022– 17:14 / Son Güncelleme: 11.10.2022 – 17:14 Dizi Haberleri Kit Harington, Emilia Clarke ve Lena Headey’in başrollerini paylaştığı ünlü Game of Thrones dizisinin sonu yeniden yazılabilir. USDish  -adlı bir televizyon kanalı 8…

Game of Thrones’un sonunu yeniden yazanlara ödül verilecek

Dizi Haberleri

Game of Thrones'un sonunu yeniden yazanlara ödül verilecek

Kit Harington, Emilia Clarke ve Lena Headey’in başrollerini paylaştığı ünlü Game of Thrones dizisinin sonu yeniden yazılabilir. USDish  -adlı bir televizyon kanalı 8. sezonuyla ekranlara veda eden dizinin finalini yeniden yazmak isteyenlere ödül vereceğini açıkladı. CNN’in haberine göre, dizinin tüm bölümlerini ard arda izleyip finalini yeniden yazacak kişilere 2 bin dolar verecek.

Şirket yalnızca Game of Thrones değil, The Witcher, House of Dragon ve The Rings of Power gibi dizileri de izleyecek şanslı kişileri aradığını duyurdu.

Yarışmaya katılacak kişilerin görevi tamamlamak için 30 günü olacak. Tüm sezonları izledikten sonra diziyi oylamaları ve sıralamaları bekleniyor. USDish, “Bu daha önce eşi benzeri görülmemiş bir iş. Hayallerinizin ötesine yolculuğa çıkmakla kalmayacak, tarihi yeniden yazma şansına erişeceksiniz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL