Magazin

Esra Dermancıoğlu: Refoşum 19 yaşında, artık bebekliğini paylaşabilirim

Milliyet.com.trSosyal medyayı aktif kullanan Esra Dermancıoğlu, son paylaşımında 19 yaşına basan kızı Refia ve eski eşi Mehmet Esen’le birlikte videosuna yer verdi. Öykü Karayel, Esra Ruşan️, Ece Yörenç, Demet Evgar,..

Esra Dermancıoğlu: Refoşum 19 yaşında, artık bebekliğini paylaşabilirim

Milliyet.com.tr
Sosyal medyayı aktif kullanan Esra Dermancıoğlu, son paylaşımında 19 yaşına basan kızı Refia ve eski eşi Mehmet Esen’le birlikte videosuna yer verdi. Öykü Karayel, Esra Ruşan️, Ece Yörenç, Demet Evgar, Belçim Bilgin, Dilara Gönder, Gökçe Akyıldız ve Songül Öden gibi birçok ünlü isim, başarılı oyuncunun binlerce beğeni alan gönderisine emojili yorum bıraktı.

“YALANDAN UZAK MİS GİBİ BİR ZAMAN DİLİMİ”

‘Bir Küçük Gün Işığı’ dizisiyle ekranlarda olan Esra Dermancıoğlu, ihanet nedeniyle boşandığı Mehmet Esen’in de yer aldığı, kızı Refia’nın bebeklik görüntüsüne şu mesajı yazdı:

Alıntı Metni

Estetik göndermesi gündem oldu!

KIZINI BALONLARLA KARŞILADI

Geçtiğimiz aylarda Berlin’den kızı Refia’nın geldiğini duyuran Esra Dermancıoğlu, evladını balonlarla karşılamış, paylaşımına da kalp emojileriyle birlikte “Kızım geldi. Refia’m geldi” notunu düşmüştü. Oyuncu ve kızının pozuna; Beren Saat, Belçim Bilgin, Hülya Avşar ve Demet Evgar olmak üzere birçok ünlü isimden yorum gelmişti.

“SEN BENİ Mİ ALDATIYOR MUSUN?”

Esra Dermancıoğlu, Nisan 2021’de Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalında yayınlanan ‘Gör Beni’ programına katılmış, eski eşi Mehmet Esen’den ihanet nedeniyle ayrıldığını anlatmıştı:

Alıntı Metni

‘Zayıfla’ eleştirilerine esprili yanıt

“MEMO ARADA BİR GEL, SANA MAKARNA YAPAYIM”

Çılgın videoları ve pozlarıyla her zaman gündemde kalmayı başaran 56 yaşıundaki oyuncu, Ağustos 2021’de de kızı ve eski eşiyle birlikte fotoğrafını paylaşmış, “Çok hoşça kal Refoşumuz 🙂 Memo arada bir gel, sana makarna yapayım” notunu düşmüştü.

‘Önce kaşlarımı aldırmaya gitmem lazım’

Bi Bülten

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL