Magazin

Altın İnci Ödüllerinden, Erdal Ayaydın ‘a Ödül

Erdal Ayaydın ‘a Başarı Ödülü Bir avm düşünün içinde 50 firma tek çatı altında çalışan ve güvene dayalı hizmet veren. Ev alma komşu al sözümüzü yerine getiren sevgi saygı ve..

Erdal Ayaydın ‘a Başarı Ödülü

Bir avm düşünün içinde 50 firma tek çatı altında çalışan ve güvene dayalı hizmet veren. Ev alma komşu al sözümüzü yerine getiren sevgi saygı ve hoşgörünün birleştiği en iyi ürünü en uygun kalite ile üreticiden satıcıya bire bir ulaştıran. İçerisinde mobilyadan aksesuara, çocuk giyimden, tekstile ne ararsanız bulabileceğiniz bir yer. Tabi birde bu çatının Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Ayaydın. Gebze Mobilyacılar Çarşısı Erdal Ayaydın bu başarıları sebebi ile Altın İnci Başarı Ödülünün sahibi oldu.

 

Erdal Ayaydın

Ünlüler Akın Etti

Organizasyona Gülden Karaböcek, Ceylan Koynat, Gökçe Kırgız, Ferah Zeydan, Abidin Yerebakan, Volkan Başaran, Neslim Güngen, Pınar Süer, Nigar Muharrem, Aydilge, Vahe Kılıçarslan, Yağız, Bahadır Tatlıöz, Fatih Bulut ,Real Çağla, Nihan Çelik,  gibi ünlü isimler katıldı.

50 Tane Üretici Firmanın Olduğu Bir Avm

Gebze Mobilyacılar Çarşısı yönetim kurulu başkanı Erdal Ayaydın ‘ Gebze mobilyacılar çarşısıyız, 50 tane üretici firmanın olduğu bir avm’yiz biz. Mobilya sektöründe böyle bir ödül almak bizim için gerçekten gurur verici bir şey, daha çok gayret edeceğiz daha çok güzel şeyler yapacağız inşallah başka ödüller içinde çaba harcayacağız.

 

Erdal Ayaydın

Başarımızın Sebebi Güvene Dayalı İş Gücü

Mobilya sektöründe ara ara kampanyalar olur özellikle düğün sezonlarında kampanyalar olur. Ama dediğim gibi biz 50 firmanın birleştiği avmyiz, bu avmde bir kriterimiz bir stratejimiz var, bu stratejide şu en iyisini en uyguna satabilmek. Tabiki bu süreçte herşeye zam geliyor aşırı bir şekilde döviz ile alakalı olarak her şeyde zam var ama biz burada şunu yapıyoruz, kar oranımızı minimize ediyoruz, kar marjımızdan düşürüyoruz, ama insanlara bir şekilde ulaşmaya çalışıyoruz bununda verimini bu aldığımız ödülle alıyoruz. Ben herkese çok teşekkür ediyorum. Tabiki her sektörde olduğu gibi bizim sektöründe sorunları var, sıkıntıları var ama ben şunu söylüyorum, işini severek yapmak o işi başarıya ulaştırmanın bir yolu. Tabiki her kesin gayreti para kazanmaktır ama, para kazanabilmek için önce insanları kazanmak gerekiyor, önce halkın güvenini kazanmak gerekiyor ben bunu kazandığımıza da eminim çünkü son süreçteki zamlarla, biz özellikle kar marjımızı emin olun neredeyse sıfıra indirerek satıyoruz ama bu sevgiyi bu ödülleri kazanmamızın yegane sebebide budur.

Erdal Ayaydın

#toprak bloğu #hareketlilik

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL