Magazin

Çocuklarıyla İzmir’e giden Bengü’den tatil pozları

Yaklaşık dört yıl önce iş insanı Selim Selimoğlu ile dünyaevine giren Bengü, 2019’da kızı Zeynep’i, geçtiğimiz kasım ayında ise ikinci çocuğu Selim’i dünyaya getirmişti. İkinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan..

Çocuklarıyla İzmir’e giden Bengü’den tatil pozları

Yaklaşık dört yıl önce iş insanı Selim Selimoğlu ile dünyaevine giren Bengü, 2019’da kızı Zeynep’i, geçtiğimiz kasım ayında ise ikinci çocuğu Selim’i dünyaya getirmişti.

İkinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan ve zaman zaman sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren ünlü isim, geçtiğimiz aylarda kızının kardeşini gördüğü ilk anları paylaşmıştı. Bengü, yayınladığı videoya; “Zeynep’in Jr Selim’i ilk gördüğü an” notunu düşmüştü.

Birkaç ay önceTv8 ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına konuk oldu. Ünlü şarkıcı, eşi Selim Selimoğlu ile nasıl tanıştıklarını anlatmıştı. 43 yaşındaki iki çocuk annesi Bengü, daha önce “Eşim Selim’e DM’den yürüdüm’ sözlerinin şaka mahiyetinde olduğunu şu sözlerle aktarmıştı:

Alıntı Metni

“ÖYLE BAKAN ADAM BULMAK ZORLAŞMIŞ GİBİ HİSSEDİYORDUM”

Ardından Gülşen Yüksel Salt’ın “Peki Bengü, Selim’de ilk bakışta seni ne çekti de tamam dedin?” sorusuna da yanıt veren ünlü isim, “Artık bence öyle bakan bir adam bulmak zorlaşmış gibi hissediyordum. O yüzden de hayatıma kimseyi almıyordum. Selim çok güzel bakıyor, oğlum da öyle bakıyor mesela” yanıtını vermişti.

“BANA BİR BABAM BİR DE SELİM ÖYLE SARILIR”

“Sonrasında benim doğum günüm için sözleştiğimizde merhabalaşırken koruyup kollayarak bir sarıldı bana. Ben ‘tamam’ dedim yani. Çünkü bana bir babam öyle sarılır bir de Selim” diyen Bengü, eşinin çok modern bir adam olduğunu ancak geleneklerine de çok bağlı ve olgun karakterde biri olduğunu ifade etmişti.

Bengü ilişkilerinin birinci haftasında da Selim Selimoğlu’nun kendisine sarıldığında içinden onunla evleneceğini söylediğini de belirtmişti.

“Kimse anneliğimi sorgulamasın!”

BAYRAMDA AİLE POZU

Bengü, Ramazan Bayramı’nda da1 Kasım 2021 tarihinde dünyaya gelen ve Selim adını verdikleri oğlunun yüzünü ilk kez gösterdiği bir fotoğraf paylaşmıştı.

Ünlü şarkıcı, oğlunun yüzünü ilk kez göstermişti. Bengü, 1.8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladığı gönderiye, nazar boncuğu emojisi ile birlikte “İyi bayramlar dileriz” ve “Biz” notunu düşmüştü.

ÇOCUKLARIYLA İZMİR’E GİTTİ

Şimdilerde ‘Tatlı’ adlı yeni şarkısıyla gündemden düşmeyen Bengü, kızı Zeynep ve oğlu Selim ile birlikte İzmir’e gitti. Çocuklarıyla deniz ve güneşin tadını çıkaran ünlü şarkıcı, bu anları takipçileriyle de paylaştı.

“Zeynep kardeşini öptü, kokladı”

Bengü, minik oğluyla sarıldıkları kareye; “Çok aşığız” notunu düştü. Kızı Zeynep’in kardeşine sarıldığı anları da yayınlayan ünlü isim, paylaşımını mavi kalp ve nazar boncuğu emojisi koydu.

Bi Bülten

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL