Spor

Christian Atsu için eski kulüplerinden taziye mesajları! Chelsea: Öğrenince yıkıldık

Yayınlanma: 18.02.2023– 13:16 / Son Güncelleme: 18.02.2023 – 13:19 Hatay Chelsea Hayatını kaybeden Christian Atsu için başsağlığı mesajları şöyle: Chelsea “Chelsea’deki herkes, eski oyuncumuz Christian Atsu’nun trajik ölümünü öğrenince yıkıldı…

Christian Atsu için eski kulüplerinden taziye mesajları! Chelsea: Öğrenince yıkıldık

Hatay Chelsea

Christian Atsu için eski kulüplerinden taziye mesajları! Chelsea: Öğrenince yıkıldık

Hayatını kaybeden Christian Atsu için başsağlığı mesajları şöyle:

Chelsea

“Chelsea’deki herkes, eski oyuncumuz Christian Atsu’nun trajik ölümünü öğrenince yıkıldı. Düşüncelerimiz ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte”

Porto

“2013 şampiyonlarımızdan Christian Atsu’nun vefat haberini derin bir üzüntüyle aldık. Mekanı cennet olsun. Türkiye ve Suriye’deki depremin tüm kurbanlarına ilettiğimiz bir mesaj olarak aile ve arkadaşlarına en derin taziyelerimizi gönderiyoruz”

Newcastle United

“Christian Atsu’nun Türkiye’de meydana gelen yıkıcı depremlerde trajik bir şekilde hayatını kaybettiğini öğrenmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Yetenekli bir oyuncu ve özel bir insan. Oyuncularımız, teknik ekibimiz ve taraftarlarımız tarafından her zaman sevgiyle hatırlanacak. Huzur içinde uyu Christian”

Malaga

“Malaga’da 2015-2016 sezonunda oynayan Christian Atsu’nun hayatını kaybetmesinden dolayı derin üzüntü duyduk. Huzur içinde yat Christian”

Everton

“Christian Atsu’nun Türkiye’de meydana gelen depremin ardından vefat haberinden derin üzüntü duyduk. Düşüncelerimiz ailesi, arkadaşları, Hatayspor ve bu olaydan etkilenen herkesle birlikte”

Bournemouth

“Christian Atsu’nun vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Düşüncelerimiz bu zamanda ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte”

Kaynak: İHA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL