Gündem Magazin

Çağrı Çıtanak’ın eşi Başak Gümülcinelioğlu gözyaşları içinde yardım istemişti… Depremin 9’uncu gününde acı haber geldi

Yayınlanma: 14.02.2023– 13:15 / Son Güncelleme: 14.02.2023 – 13:15 Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 7,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. 45 saniye süren deprem; Trabzon, Adana, Gaziantep, Malatya, Kilis, Adıyaman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Osmaniye, Samsun ve..

Çağrı Çıtanak’ın eşi Başak Gümülcinelioğlu gözyaşları içinde yardım istemişti… Depremin 9’uncu gününde acı haber geldi

Çağrı Çıtanak'ın eşi Başak Gümülcinelioğlu gözyaşları içinde yardım istemişti... Depremin 9'uncu gününde acı haber geldi

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 7,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. 45 saniye süren deprem; Trabzon, Adana, Gaziantep, Malatya, Kilis, Adıyaman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Osmaniye, Samsun ve Hatay’da da hissedildi. 10 ili etkileyen depremlerde binlerce ölü ve yaralı var. Kurtarma çalışmaları halen sürüyor.

Meslektaşı Başak Gümülcinelioğlu ile evli olan oyuncu Çağrı Çıtanak’ın Hatay’da yaşayan annesi Nevber Yurdal Çıtanak da depremde enkaz altında kaldı.

Çağrı Çıtanak'ın eşi Başak Gümülcinelioğlu gözyaşları içinde yardım istemişti... Depremin 9'uncu gününde acı haber geldi - Resim : 1

“ALLAH’IM ŞU HAYATTA NELER MÜMKÜN”

Kayınvalidesi için gözyaşları içinde yardım çağrısında bulunan Başak Gümülcinelioğlu, “Enkazda termal kameralar ile ölçüm yapıldı ve içeride yaşayan biri var ve çıkarılıyor. Acil enkaza ambulans gitmesi gerekiyor. Ne olursunuz videoyu yayın” demişti.

Gümülcinelioğlu, daha sonra yaptığı paylaşımda ise “Ambulans geldi. İçeride birden fazla insan varmış. Sağ olarak çıkmaları ve hızlıca müdahale edilmeleri için dua ediyoruz. Allah’ım şu hayatta neler mümkün. 4 kişide vücut ısısı 1 kişide kalp atışı tespit edildi” açıklamasını yapmıştı.

Çağrı Çıtanak'ın eşi Başak Gümülcinelioğlu gözyaşları içinde yardım istemişti... Depremin 9'uncu gününde acı haber geldi - Resim : 2

“ANNEMİZİ KAYBETTİK”

Günlerdir enkaz altında kalan anneleri Nevber Yurdal Çıtanak için sosyal medya hesaplarından yardım çağrısında bulunan oyuncu çift, acı haberi duyurdu. Instagram hesabından paylaşım yapan Gümülcinelioğlu, “Annemizi kaybettik. Başımız sağ olsun” ifadelerini kullandı.

Çağrı Çıtanak'ın eşi Başak Gümülcinelioğlu gözyaşları içinde yardım istemişti... Depremin 9'uncu gününde acı haber geldi - Resim : 3

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL