Yaşam

Bu okulda 18 ikiz öğrenci karne heyecanı yaşadı… “Öğretmenimiz bizi çok karıştırıyor”

Yayınlanma: 20.01.2023– 13:40 / Son Güncelleme: 20.01.2023 – 13:45 Yaşam Haberleri Samsun’da 2022-2023 eğitim-öğretimin ilk yarısında 250 bin öğrenci karne aldı. Atakum ilçesi Fahrettin Ulusoy İlkokulu’nda ise minik 18 ikiz..

Bu okulda 18 ikiz öğrenci karne heyecanı yaşadı… “Öğretmenimiz bizi çok karıştırıyor”

Yaşam Haberleri

Samsun’da 2022-2023 eğitim-öğretimin ilk yarısında 250 bin öğrenci karne aldı. Atakum ilçesi Fahrettin Ulusoy İlkokulu’nda ise minik 18 ikiz öğrenci karne almanın mutluluğunu yaşadı.
Bu okulda 18 ikiz öğrenci karne heyecanı yaşadı... "Öğretmenimiz bizi çok karıştırıyor" - Resim : 1

Karnelerini alan ikizler birbirlerinin derslerine yardımcı olduklarını, kimi zaman arkadaşları kimi zaman ise öğretmenleri tarafından karıştırıldıklarını söyledi.
Bu okulda 18 ikiz öğrenci karne heyecanı yaşadı... "Öğretmenimiz bizi çok karıştırıyor" - Resim : 2

İkiz öğrencilerin karne mutluluğunu anlatan sınıf öğretmeni Mehmet Muslu, “Dönem sonunu problemsiz bir şekilde getirmek mutluluk verici bir durum. Böyle özel bir sınıfta öğretmenlik yapmak, onlarla birlikte sene sonunu getirmek gerçekten insanı mutlu ediyor. Çocuklarımız gayet başarılı bir şekilde dönemlerini tamamladılar. Özellikle korona çocukları bayağı etkilemişti. Çocukların bir araya gelmeli bizleri çok mutlu etti. Birbirlerine ve okula kavuşmuş olmaları eğitimin okulda yapıldığını bizlere bir kez daha gösterdi. Çocuklarımız mutlu, biz mutluyuz. Umarız ikinci dönemde aynı mutlulukta devam ederiz” dedi.
Bu okulda 18 ikiz öğrenci karne heyecanı yaşadı... "Öğretmenimiz bizi çok karıştırıyor" - Resim : 3

“762 ÖĞRENCİMİZİN 36 TANESİ İKİZ ÖĞRENCİLERDEN OLUŞMAKTADIR”

Karne günü heyecanını ikiz öğrencilerle birlikte yaşadıklarını belirten Okul Müdürü Abdullah Kamil Satıcı, “Eylül ayında başladığımız 2022-2023 yılının ilk dönemini bugün itibariyle sonlandırıyoruz. Okulumuzda 762 öğrencimiz vardır. 762 öğrencimizin 36 tanesi ikiz öğrencilerden oluşmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle 6 Şubat Pazartesi günü öğrenci ve velilerimizle sağlıklı bir ikinci dönem başlangıcı olması temennisiyle hepsine iyi tatiller diliyoruz” diye konuştu.

Kaynak: İHA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL