Gündem

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’a saldırı! O anlar kamerada

Bodrum Belediye Başkanı Aras, dün gece saatlerinde beraberindekilerle ilçedeki bir restorana gitti. Aras’a, mekanda bulunan ve eski belediye personeli olduğu öğrenilen A.Ö, fiziki saldırıda bulundu. Yaşanan arbede anları, işletmenin güvenlik..

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’a saldırı! O anlar kamerada

Bodrum Belediye Başkanı Aras, dün gece saatlerinde beraberindekilerle ilçedeki bir restorana gitti.

Aras’a, mekanda bulunan ve eski belediye personeli olduğu öğrenilen A.Ö, fiziki saldırıda bulundu.

Yaşanan arbede anları, işletmenin güvenlik kamerasına da yansıdı.

Görüntülerde, A.Ö’nün Başkan Aras’ın elini sıkmaya çalıştığı, sonrasında kendisine doğru çekerek sert fiziki müdahalede bulunmaya çalıştığı görülüyor. Görüntülerin devamında ise Aras’ın koruması ile mekandaki diğer müşterilerin tartışmayı yatıştırmaya çalıştığı ve bu sırada mekanda bir süre arbede yaşanması yer alıyor.

Belediye Başkanı’nın şikayeti üzerine emniyete götürülen A.Ö, buradaki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı hakimlikçe serbest bırakıldı. A.Ö’nün de Başkan Aras’tan şikayetçi olduğu öğrenildi.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a saldırı! O anlar kamerada - Resim : 1

ARAS’TAN ‘ALKOLLÜYKEN KAVGA’ İDDİALARINA AÇIKLAMA

Gece yaşanan olayla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Aras, “Bu arada bugün, bir haber sitesinde ‘skandal’ başlığıyla yayınlanan ve ‘bilgisi edinildi, öğrenildi, iddia edildi’ gibi muğlak cümleler eşliğinde hakkımda ortaya atılan ‘Aşırı alkollüyken kavga ettiğim ve karakolluk olduğum’ iddiası, dün akşam misafirlerimle yemek yediğim sırada, Bitez Liman sorumlusu olarak görev yaparken, limana tekne bağlamak isteyenlerden rüşvet aldığı yönündeki şikayetler nedeniyle disiplin kurulumuza sevk edilen ve kurul kararıyla görevine son verilen bir şahsın; beni ve misafirlerimi önce sözlü, ardından fiziki tacize kalkışması ve bu tacize görevliler tarafından anında müdahale edilerek şahsın gözaltına alınması durumundan ibarettir” ifadelerini kullandı.

Başkan Aras ve A.Ö. arasında mekanda yaşanan olaylar ise güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Kaynak: AA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL