Gündem

Bir anda kontrolden çıktı! Kaldırımda beklerken neye uğradıklarını şaşırdılar

Yayınlanma: 08.10.2022– 13:23 / Son Güncelleme: 08.10.2022 – 13:27 Trafik kazası Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde yaya geçidinde yolun karşısına geçmek isteyen iki kadına kontrolden çıkan araç çarptı. Kazada; bir anda..

Bir anda kontrolden çıktı! Kaldırımda beklerken neye uğradıklarını şaşırdılar

Trafik kazası

Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde yaya geçidinde yolun karşısına geçmek isteyen iki kadına kontrolden çıkan araç çarptı. Kazada; bir anda savularak üzerlerine gelen aracı gören iki kadının kaçacak zamanları kalmadı. Üzerlerine gelen aracı gören iki kadın, neye uğradıklarını şaşırdı. Meydana gelen kazada iki kadın da yaralandı.

Kentte meydana gelen bir başka kazada ise kontrolsüz şerit değiştiren bisiklete otomobil çarpı. Kaza 2000 evler Mahallesi Üniversite Kavşağında meydana geldi. Bisiklet sürücüsü kontrolsüz bir şekilde yolun karşısına geçmek istediği anda arkasından gelen aracı sollayan bir başka araç çarptı. Kazada bisiklet sürücüsü yaralandı.

Farklı tarihlerde meydana gelen her iki kazada kentin çeşitli noktalarında bulunan Kent Güvenlik Sistemi (KGS) kameralarına yansıdı.

Kaynak: İHA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL