Spor

Beşiktaş’ta ikinci devre hazırlıkları başladı

Yayınlanma: 24.11.2022– 19:48 / Son Güncelleme: 24.11.2022 – 19:54 Beşiktaş 2022 Dünya Kupası nedeniyle Süper Lig’e verilen arada 10 gün izin yapan Beşiktaş, sezonun geri kalan bölümü için çalışmalarına başladı…

Beşiktaş’ta ikinci devre hazırlıkları başladı

Beşiktaş

Beşiktaş'ta ikinci devre hazırlıkları başladı

2022 Dünya Kupası nedeniyle Süper Lig’e verilen arada 10 gün izin yapan Beşiktaş, sezonun geri kalan bölümü için çalışmalarına başladı.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, BJK Nevzat Demir Tesisleri’ndeki antrenman yaklaşık 1,5 saat sürdü.

Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde yapılan antrenman ısınma ve istasyon koşularıyla başladı. Pas çalışmaları sonrası minyatür kale maçla devam eden antrenman koşuyla sona erdi.

Beşiktaş hazırlıklarına yarın yapacağı çift idmanla devam edecek.

ŞENOL GÜNEŞ’E “ÖĞRETMENLER GÜNÜ” KUTLAMASI

Futbolcular, bir dönem öğretmenlik yapmış olan teknik direktör Şenol Güneş’in Öğretmenler Günü’nü çiçek takdim ederek kutladılar.

Futbolcuların takdim ettiği çiçeği kabul eden ve kendisi için hazırlanan pastayı kesen Güneş, oyuncularına hitaben yaptığı konuşmada, öğretmenlerin çocukların hayatlarında önemli bir yere sahip olduğunun altını çizerek, “Öğretmenler geleceğin altyapısını oluşturuyorlar. Öğretmenlik yaptığım için çok mutluyum. Kısa bir dönem öğretmenlik yapmış olmama rağmen öğrencilerimin başarılarıyla gurur duyuyorum. Aynı şey antrenörlük için de geçerli. İnşallah sizlerle beraber başarılı oluruz. Umarım gelecekte bugünkü durumunuzdan daha iyi yere geleceksiniz. Kazanmak, kaybetmek futbolda var, ona takılmayın. Oyununuzu geliştirmek daha önemli. Hep onun peşinden gidin” ifadelerini kullandı.

Şenol Güneş öğretmenler günü Beşiktaş

Kaynak: AA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL