Son Dakika

Ben Bu Cihana Sığmazam 4. Bölüm Tek Parça Full İzle ! ATV Ben Bu Cihana Sığmazam dördüncü bölüm izle !

Yayınlanma: 11.10.2022– 22:25 / Son Güncelleme: 11.10.2022 – 22:25 ATV ekranlarından Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 4. bölümü yayınlandı. Dizinin dördüncü bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte yeni dizi Ben Bu..

Ben Bu Cihana Sığmazam 4. Bölüm Tek Parça Full İzle ! ATV Ben Bu Cihana Sığmazam dördüncü bölüm izle !

Ben Bu Cihana Sığmazam 4. Bölüm Tek Parça Full İzle ! ATV Ben Bu Cihana Sığmazam dördüncü bölüm izle !

ATV ekranlarından Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 4. bölümü yayınlandı. Dizinin dördüncü bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte yeni dizi Ben Bu Cihana Sığmazam ile ilgili merak edilenler ve Ben Bu Cihana Sığmazam 4. bölüm izle linki…

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 3. BÖLÜM KONUSU

Leyla vurulduktan sonra da umutsuzca son mermisine kadar çatışmaya devam eden Cezayir artık Leyla ile sonlarının geldiğini düşünmektedir. Suna annesinin başına gelen bu felaket için babasını suçlamaktadır. Bu arada Leyla derhal ameliyata alınır. Artık tüm aile endişeli bir şekilde ameliyatın en iyi şekilde sonuçlanmasını beklemektedir. Cezayir ise Leyla’yı vuranları bulup intikam almak için vakit kaybetmeden harekete geçmiştir bile. Kısa sürede Leyla’yı vuran tetikçiyi yakalamayı başarır ve onu konuşturarak arkasındaki kişinin Ayı Boğan Yakup olduğunu öğrenir. Şimdi sırada Yakup’u yakalamak vardır.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 2. BÖLÜM KONUSU

Kızını kaçıranların elinden kurtarırken oldukça kanlı bir geceye imzasını atan Cezayir, daha ilk günden gözaltına alınır. Dönüşü, “Teşkilat”ta da bomba etkisi yaratan adamımız, eski dostu, teşkilatın başı olan Atakan tarafından emniyetten aldırılır.

Tüm bunlar olurken Cezayir’in bir anda ortadan kaybolmasına anlam veremeyen Özbekistan’daki eşi Firuze oturup bekleyecek bir kadın değildir. Çalışanlarını sorgulayarak Cezayir’in İstanbul’a gittiğini öğrenir ve hızlıca toparlanıp İstanbul’a gelir.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM KÜNYE

Yönetmen: Onur Tan

Senaryo: Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM OYUNCU KADROSU

Oyuncular: Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)

ben bu cihana sığmazam izle

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin ATV’de 11 Ekim günü yayınlanan 4. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıdadır.

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL