Son Dakika

Baba 19. Bölüm Tek Parça Full İzle ! Show TV Baba yeni bölüm izle ! Baba son bölüm izle!

Yayınlanma: 11.10.2022– 22:15 / Son Güncelleme: 11.10.2022 – 22:15 Show TV‘nin dizisi Baba‘nın 19. Bölümü 11 Ekim günü yayınlandı. Dizinin 19. bölümünün tamamını donmadan izleyebileceğiniz link haberimizde. Haluk Bilginer ve..

Baba 19. Bölüm Tek Parça Full İzle ! Show TV Baba yeni bölüm izle ! Baba son bölüm izle!

Baba 19. Bölüm Tek Parça Full İzle ! Show TV Baba yeni bölüm izle ! Baba son bölüm izle!

Show TV‘nin dizisi Baba‘nın 19. Bölümü 11 Ekim günü yayınlandı. Dizinin 19. bölümünün tamamını donmadan izleyebileceğiniz link haberimizde. Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş gibi ünlü oyuncuların rol aldığı Baba dizisi Show Tv’de yayınlanıyor. Baba dizisi oyuncuları ve konusu ile merak edilen yapımlardan biri oldu. Baba dizisi 19. bölümü ile izleyici karşısına 11 Ekim akşamı çıktı. İşte Baba dizisi hakkında merak edilenler ile birlikte Baba 19. bölüm izle linki…

BABA DİZİSİ HAKKINDA

Baba dizisi oyuncuları ile ilgili araştırmalar başlamış durumda. Baba dizisinin konusu ve oyuncu kadrosunda yer alan isimlerin hangi karakterleri canlandırmış olduğu toplum içerisinde merak edilip aratılıyor. Dizi, Anadolu kasabasında yaşayan Saruhanlı ailesinin mütevazi hayatının değişimini ele alıp işleyecek. Baba dizisi oyuncu kadrosu içerisinde yer bulan usta isim Haluk Bilginer, ailenin reis Emir Saruhanlı karakterini canlandıracak. Sevilen genç oyuncu Tolga Sarıtaş ise Kadir Saruhanlı rolünü canlandıracak.

BABA DİZİSİ 18. BÖLÜMDE NE OLDU?

Aralarındaki temasın tehlikelerini gören Firuze, Kadir’le yüzleşmek ister ama bu konuşma ikisini biraz daha yakınlaştırır. Liderliğini üstlendiği Çöpköy’de, karşısındaki insanların kendisine ilk defa karşı çıktığını gören Selahattin, bir an önce bu duruma müdahale etmesi gerektiğini anlar.

Otoritesi sarsılmaya başlayan Selahattin, Kadir’e bir tuzak kurar ama Kadir bu tuzaktan sürpriz bir telefonla haberdar olur.

BABA DİZİSİ 17. BÖLÜMDE NE OLDU?

Birbirlerinin kim olduklarını öğrenen Kadir ile Firuze arasındaki tansiyon giderek artar. İkili arasındaki bu tehlikeli yakınlaşmanın etkileri artık her ikisi için de geri dönülmez bir noktaya gelir.

Kadir hem ailesine yetmeye hem de babasını bulmaya çalışırken bir yandan da Selahattin’in zulmüne uğrayan insanları korumaya kalkınca işler karışır. Selahattin’in Kadir’le mücadelesinde atacağı ilk büyük adım, Saruhanlı Ailesi için ağır olacaktır.

REŞAT PAŞA KONAĞI NEREDE?

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan Reşat Paşa Konağı, Ahmet Reşat Paşa Köşkü olarak da tanınmaktadır. Söz konusu konağın inşaatına 1886 yılında başlanmış olup 14 yıllık çalışmanın neticesinde bitmiştir. Ahmet Reşat Paşa II.Abdülhamit döneminde Batı toplumlarında eğitimini tamamlamış ilk maliyecilerden birisidir. Köşkün selamlık bölümü özel mülk olup, haremlik bölümü restaurant olarak kullanılmaktadır.

baba yeni bölüm izle

Show TV’de 11 Ekim günü yayınlanan Baba dizisinin 19. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL