Yaşam

Ankara’da inşaat çalışmasını yorumlayan vatandaş viral oldu: Canım çekti bir tane ver la…

Yayınlanma: 02.11.2022– 15:37 / Son Güncelleme: 02.11.2022 – 15:47 Sosyal Medya  Söz konusu videoda, inşaat alanında görevli herkese bir şekilde sataşan vatandaşın, rahat ve esprili tavrı internette viral oldu. YOLDAN..

Ankara’da inşaat çalışmasını yorumlayan vatandaş viral oldu: Canım çekti bir tane ver la…

Sosyal Medya

 Söz konusu videoda, inşaat alanında görevli herkese bir şekilde sataşan vatandaşın, rahat ve esprili tavrı internette viral oldu.

YOLDAN GEÇEN ÇOCUKTAN CİPS ALDI

İnşaat alanının yanından geçen genç bir çocuktan cips isteyen Ankaralı vatandaş; “Canım çekti bi tane ver la” diyerek, çocuğun cipsinden bir tane aldı.

“KAMYONCU TOPLUMUN AYNASIDIR”

Yediği cipsin ardından yönünü alandaki kamyon şoförüne çeviren şahıs; “Kamyoncu toplumun aynasıdır, dünyanın en girişken, her yerde muhabbet edebilecek kabiliyette olan insanlar kamyonculardır” diyerek yorumlarına devam etti.

“AYNI ZENGİNLER GİBİ”

Kamyoncu yorumunun ardından dikkatini inşaat alanındaki kepçe operatörüne çeviren şahsın “Zenginler” yorumu ise sosyal medyada viral oldu
.
Ankaralı şahıs sözlerine şöyle devam etti;

Hiç kendini üzüyor mu bi bak hele, aynı zenginler gibi ağır ağır, hiç heyecan yok. Zenginler yavaş konuşur biliyor musunuz? Yavaş konuşan zenginlerden korkun, ağır ağır, hipnotize eder gibi.

Kaynak: Diğer

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL