Magazin

Alper Saldıran ve Algı Eke sinema filminde buluştu

Başrollerini Algı Eke ve Alper Saldıran’ın paylaştığı ‘Sil Baştan Kaynanam’ filminin çekimleri tamamlandı.

Alper Saldıran ve Algı Eke sinema filminde buluştu

Yönetmenliğini Raşit Çelikezer, senaristliğini Barış Başar’ın üstlendiği filmde ayrıca Asuman Dabak, Zeynep Eronat, Yeşim Dalgıçer, Ünal Yeter gibi sevilen oyuncular yer aldı.

Yönetmen Raşit Çelikezer, “Beklediğimizden daha iyi hava şartlarıyla karşılaştık, Sivas’ın çok yardımsever ve içten bir halkı var. Hepsine çok teşekkür ediyorum. O kadar rahatız ki ‘Filmin devamını hemen çekelim’ diye aramızda espri yapıyoruz. Bu sıcaklığın perdeye yansıyacağını düşünüyorum. Kötü ya da sevilmeyen filmlerde emin olun ekip mutsuz çalışmıştır” dedi.

Asuman Dabak “Ben kız tarafıyım. Karakterimin ismi Rasime… Klasik kız annesiyim, küçük küçük didişmelerimiz oluyor. Hikayemizin çok tatlı bir örgüsü var, eminim herkes sevecek” ifadelerini kullanırken Ünal rolünü canlandıran Alper Saldıran da baba tarafından Sivaslı olduğunu vurgulayarak şöyle konuştu:

“Gerçekten çok iyi karşılandık. İnsanlar çok sıcak davranıyor. En son Sivas’a 32 yıl önce gelmiştim, baba tarafından da Sivaslıyım. Kendimi Sivaslılar tarafından çok sahiplenilmiş hissediyorum. Bu çok ilginç ve daha önce yaşamadığım bir duygu. Terlemeden çalışmak da müthiş…”

#bibülten

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL